تیتر امروز

رئیسی: انجام خواهد شد؛ آینده روشن است!
چکیده گزارش رییس جمهوری به مردم در برنامه زنده:

رئیسی: انجام خواهد شد؛ آینده روشن است!

رییس جمهوری اسلامی ایران در برنامه زنده نه تحفه و دستاورد مهمی از روسیه به مردم ارائه داد و نه در سیاست‌های داخلی -جز افتخار به کاهش آمار فوتی‌های کرونا- کار انجام شده‌ای را به استودیو خبر آورد....

وضعیت پرسپولیس در تاجیکستان

فدراسیون فوتبال کشورمان به زودی پیگیر وضعیت همکاری تاجیکستانی‌ها با نماینده پرسپولیس می‌شود.

کد خبر: ۱۰۶۵۲۴
۱۱:۱۹ - ۰۶ شهريور ۱۴۰۰

وضعیت پرسپولیس در تاجیکستان

دیدارنیوز -  محمد عسگری که به عنوان نماینده کادرفنی و باشگاه پرسپولیس برای بررسی وضعیت میزبانی، شرایط هتل، زمین تمرین و ورزشگاه محل دیدار با استقلال تاجیکستان عازم دوشنبه شده در گفت و گویی با سایت این باشگاه گلایه‌هایی را نسبت به همکاری نکردن تاجیکستانی‌ها مطرح کرده و خواستار همکاری بیشتر فدراسیون فوتبال کشورمان، مسئولان کنفدراسیون فوتبال آسیا، ارکان مدیریتی تیم رقیب و فدراسیون تاجیکستان شده است.

فدراسیون فوتبال کشورمان تاکنون نامه‌هایی را برای فدراسیون تاجیکستان ارسال کرده و خواستار همکاری با باشگاه پرسپولیس شده است.

ظاهرا پس از طرح گلایه‌های آنالیزور تیم پرسپولیس، قرار است حسن کامرانی‌فر، سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال کشورمان به زودی با دبیرکل فدراسیون تاجیکستان تماس برقرار کرده و با توجه به ارتباطش با این فرد خواستار مساعدت بیشتر در این زمینه شود.

سرخ‌‍ پوشان پایتخت برای دیدار مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان که ۲۳ شهریور در ورزشگاه پامیر دوشنبه برگزار می‌شود، ۱۹ شهریور به تاجیکستان سفر می‌کنند.

منبع: شفقنا
برچسب ها: پرسپولیس
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر