تیتر امروز

فاضله غفوری: طالبان می‌خواهد زنان را زنده به گور کند!
گفتگوی دیدار با یک فعال حقوق زنان افغانستان

فاضله غفوری: طالبان می‌خواهد زنان را زنده به گور کند!

زنان افغانستان بعد از ۲۰ سال به نقطه اولی که طالبان در حکومت بود، برگشته اند. بسیاری از زنان فعال جامعه افغانستان مجبور به ترک این کشور شده اند. دیدار با فاضله غفوری، فعال حقوق زنان افغانستان...

پرسپولیس و ماموریت باقیمانده در نقل و انتقالات: خرید مهاجم!

باشگاه پرسپولیس اگرچه در فصل نقل و انتقالات به خوبی سپاهان و استقلال عمل نکرد اما بازیکنانی را در پست‌های مختلف جذب کرد اما جای خالی یک مهاجم کلاسیک در خریدهای باشگاه تهرانی مشهود است.

کد خبر: ۱۰۶۴۷۲
۲۱:۴۳ - ۰۵ شهريور ۱۴۰۰

یحیی گل محمدی خرید مهاجم

دیدارنیوز: پرسپولیسی‌ها با خرید رضا اسدی جالی خالی نورالهی را پر کردند و پیش از آن با خرید علیرضا ابراهیمی و علی نعمتی خط دفاع خود را سر و سامان داده بودند، اما ...

پرسپولیس درون دروازه لک و رادو را دارد و با هر دو به توافق رسیده است و در خط دفاع با جذب نعمتی و ابراهیمی به خواسته‌هایش رسید.

مهم‌ترین چالش پرسپولیس پر کردن جای نورالهی و مغانلو بود که در این خصوص نام بازیکنان زیادی مطرح شد. در نهایت رضا اسدی به پرسپولیس پیوست تا در کنار رضا دهقانی خرید‌های پرسپولیس در خط میانی باشند.

حالا پرسپولیس فقط در خط حمله اقدام مناسبی نداشته و آخرین هدف پرسپولیسی‌ها جذب یک مهاجم است.

پرسپولیس در خط حمله خود گزینه‌های قابل اعتمادی دارد و با وجود عبدی، آل کثیر، عالیشاه و حتی وحیدی امیری شاید نیازی به جذب مهاجم نداشته باشد، اما تجربه تلخ کمبود بازیکن در فینال لیگ قهرمانان سال ۲۰۲۰ یحیی را نگران کرده و نمی‌خواهد در هیچ پستی کمبود بازیکن داشته باشد تا رویای قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا را به واقعیت تبدیل کند.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر