تیتر امروز

علی سقائیان: ظهور قدرت‌های جدید را شاهدیم / ظریف یک مذاکره کننده حرفه‌ای است
«دیپلمات»؛ برنامه دوازدهم

علی سقائیان: ظهور قدرت‌های جدید را شاهدیم / ظریف یک مذاکره کننده حرفه‌ای است

«دیپلمات» عنوان برنامه‌ای است از مجموعه رسانه‌ای دیدار که به گفتگو با دیپلمات‌های ایرانی اختصاص دارد. علی سقائیان، سفیر سابق ایران در تانزانیا، ارمنستان و برزیل میهمان دوازدهمین برنامه دیپلمات...

زمان آغاز فروش سهام عدالت از کی شروع می‌شود؟

مدیر نظارت بر بورس‌های سازمان بورس و اوراق بهادار ضمن رد خبر منتشر شده در خصوص آغاز فروش سهام عدالت از فردا (شنبه) اعلام کرد که اکنون هیچ زمان دقیقی را نمی‌توان برای آغاز فروش سهام عدالت تعیین نشده است.

کد خبر: ۱۰۶۴۶۷
۱۶:۰۳ - ۰۵ شهريور ۱۴۰۰

 

زمان آغاز فروش سهام عدالت از کی شروع می‌شود؟

 

دیدارنیوز: صبح امروز در برخی از رسانه‌ها خبری درخصوص آغاز فروش سهام عدالت از فردا (شنبه) منتشر شد. در این خصوص «سیدمهدی پارچینی» در گفتگو با خبرنگار اقتصادی ایرنا به خبر منتشر شده واکنش نشان داد و اعلام کرد: خبر آغاز فروش سهام عدالت از فردا (شنبه) شیطنت برخی رسانه‌ها بوده و به هیچ عنوان صحت ندارد؛ بنابراین این خبر تکذیب می‌شود.

وی اظهار داشت: اکنون شاهد افزایش تقاضا در سهام شرکت‌های حاضر در سبد سهام عدالت هستیم که این امر به دلیل انتشار گزارش‌های مثبت از این شرکت‌ها صورت گرفته است و مقرر شد تا در صورت افزایش تقاضا در این شرکت ها، صرفا واگذاری این دسته از سهام عدالت که برای فروش گذاشته شده اند به صورت بلوکی صورت بگیرد.

پارچینی با بیان اینکه هفته گذشته اطلاعیه‌ای را در این زمینه منتشر و اعلام کردیم، افراد می‌توانند اقدام به بازنگری فروش سهام عدالت خود در سامانه مربوطه کنند، گفت: این افراد ممکن است با توجه به شفاف شدن شرایط اقتصادی و سیاسی حاکم بر کشور دیگر به دنبال فروش سهام خود نباشند و به دلیل بهبود روند بازار تمایل به نگهداری سهام خود داشته باشند تا بتوانند از رشد ارزش دارایی‌های خود منتفع شوند.

منبع: ایرنا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر