تیتر امروز

وزارت میراث فرهنگی و گردشگری متولی کشاورزی است؟!
اظهارات ضرغامی در مورد پاسارگاد و مقبره کوروش

وزارت میراث فرهنگی و گردشگری متولی کشاورزی است؟!

اظهارات عزت الله ضرغامی در مورد مشکل کشاورزی و ارتفاع ساختمان‌ها در کنار مقبره کوروش واکنش‌های بسیاری به دنبال داشته است. سوال این است که آیا وزیر میراث فرهنگی و گردشگری، متولی کشاورزی است؟!
احمدی‌نژاد در دبی؛ سیاستمدار بی‌باک یا اپوزیسیون خودی؟!
سیاست ورزی به سبک احمدی نژاد

احمدی‌نژاد در دبی؛ سیاستمدار بی‌باک یا اپوزیسیون خودی؟!

محمود احمدی نژاد این بار با حضور در نمایشگاه اکسپوی دبی به متن فضای سیاسی و رسانه‌ای بازگشته است. حضوری پرحاشیه و جنجال برانگیز. این گزارش مروری دارد بر رفتارهای این سیاستمدار منحصر به فرد و...

حضور ناگهانی مدیر برنامه‌های لواندوفسکی در پاریس!

رسانه های فرانسوی خبر داده اند که مدیر برنامه های ستاره لهستانی بایرن مونیخ در پاریس حضور داشته و احتمالا با مسئولان پی اس جی ملاقات کرده است.

کد خبر: ۱۰۶۲۸۷
۱۷:۳۰ - ۰۳ شهريور ۱۴۰۰

حضور ناگهانی مدیر برنامه‌های لواندوفسکی در پاریس!

دیدارنیوز - تنها شش روز به پایان نقل و انتقالات تابستانی باقیمانده و کانون شایعات و اخبار پیرامون ستاره های بزرگ داغ است.

شب گذشته اولین پیشنهاد رسمی رئال برای کیلیان امباپه به پی اس جی ارائه شد و باشگاه مادریدی نشان داد که برای در اختیار گرفتن امباپه عزمی جدی دارد. از چند روز پیش مشخص بود که رئال مادرید قصد دارد بالاخره قدمی جدی در راه انتقال امباپه بردارد و جالب اینکه دوشنبه شب در بحبوحه شایعات، پینی زاهاوای مدیر برنامه های روبرت لواندوفسکی هم در پاریس حضور داشت و چند منبع فرانسوی از جمله رادیو RMC ادعا کرده اند که او با مسئولان پی اس جی ملاقات کرده است.

این ملاقات چند روز پس از انتشار خبر مربوط به تمایل به جدایی لواندوفسکی از بایرن صورت گرفته تا اینطور به نظر برسد که پی اس جی قصد دارد لواندوفسکی را جانشین کیلیان امباپه کند. ستاره لهستانی قصد دارد پس از 7 سال بازی در بایرن چالشی جدید را تجربه کند و اگر امباپه در نهایت راهی رئال شود، ممکن است جانشین او شود. از قرارداد لواندوفسکی با بایرن تنها دو سال دیگر باقیمانده و باشگاه آلمانی روی او 115 میلیون یورو قیمت گذاشته است

منبع: ایسنا
برچسب ها: لواندوفسکی
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر