تیتر امروز

برزیل ۱ - سوئیس صفر؛ جشن صعود با شلیک کاسمیرو
بیست و دوحه (۱۳)، زنده از روز نهم جام جهانی

برزیل ۱ - سوئیس صفر؛ جشن صعود با شلیک کاسمیرو

در هشتمین روز از مسابقات جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، بازی‌های باقی‌مانده از دور دوم مرحله گروهی انجام می‌گیرد و هشت تیم در دو گروه G و H به مصاف یکدیگر می‌روند.
رودبار و باز هم بلای طبیعی در روزهای جام جهانی!
گزارش دیدار از آخرین وضعیت آتش‌سوزی در جنگل "شمام" و "سلانسر"

رودبار و باز هم بلای طبیعی در روزهای جام جهانی!

علیرغم تلاش نهاد‌های مختلف مانند هلال احمر، منابع طبیعی و مدیریت بحران آتش سوزی در جنگل‌های "شمام" و "سلانسر" در رودبار استان گیلان ادامه دارد و زنده ماندن آن‌ها در گرو سورتی پرواز بیشتر است...

میزان مجاز حمل ارز برای مسافران چقدر است؟

جانشین پلیس فرودگاه‌های پلیس پیشگیری ناجا از دستگیری یک قاچاقچی ارز در فرودگاه امام (ره) خبر داد و میزان حمل ارز مجاز برای خروج از کشور را ۵ هزار یورو عنوان کرد.

کد خبر: ۱۰۶۱۰۳
۱۳:۴۸ - ۰۲ شهريور ۱۴۰۰

میزان مجاز حمل ارز برای مسافران

دیدارنیوز ـ به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ حکمت‌الله سیمی جانشین پلیس فرودگاه‌های پلیس پیشگیری ناجا گفت: در فرودگاه امام خمینی (ره)، حین کنترل مسافران خروجی به مقصد دوحه، ۱۱۷ هزار یورو به ارزش ۳۵ میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال که فاقد هرگونه مدارک مثبته بود، کشف شد.

سرهنگ سیمی افزود: علیرغم اطلاع رسانی گسترده در خصوص میزان ارز مسافری مجاز از طریق رسانه‌ها و برخورد بدون اغماض پلیس با افراد سودجو، متاسفانه برخی از افراد فرصت‌طلب اقدام به خروج غیرقانونی ارز از کشور می‌کنند که پلیس فرودگاه‌های پلیس پیشگیری ناجا با استقرار در تمامی گلوگاه‌های خروجی با هرگونه قاچاق ارز با قاطعیت برخورد خواهد کرد.

وی با بیان اینکه پرونده‌ای در خصوص متهم دستگیرشده تشکیل شد که به همراه ارز‌های قاچاق مکشوفه برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد، خاطرنشان کرد: برابر قوانین جاری کشور میزان ارز مجاز برای هر یک از مسافران خروجی، حداکثر معادل ۵ هزار یورو است که مازاد بر این مبلغ قاچاق محسوب می‌شود و ضمن ممانعت از پرواز صاحبان ارز، این افراد برای تعیین تکلیف به مراجع قضائی معرفی می‌شوند.

برچسب ها: قیمت ارز
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی