تیتر امروز

سایه کوتاه فوتبال حرفه‌ای در ایران
به استقبال لیگ بیست و دوم

سایه کوتاه فوتبال حرفه‌ای در ایران

عصر فردا، جمعه بیست و یکم مرداد ۱۴۰۱، بیست و دومین دوره لیگ برتر فوتبال باشگاهی ایران گشایش می‌یابد تا در سال جام جهانی، چرخ فوتبال ایران به گردش دربیاید.
واردات واکسن در دولت سیزدهم و «۷» بد ُیمن!
دیدار از وضعیت کرونا در ایران گزارش می‌دهد

واردات واکسن در دولت سیزدهم و «۷» بد ُیمن!

افتخار وزیر بهداشت دولت سیزدهم این است که یک تنه واکسن وارد کرده، واکسن‌هایی که اقبال از آن روز به روز کمتر، اما تعداد مرگ‌های کرونایی روز به روز بیشتر می‌شود.

حزب‌الله حمله رژیم صهیونیستی به پایگاه‌هایش را رد کرد

حزب الله لبنان اعلام کرد، اخبار رسانه‌ها در مورد حملات نیروی هوایی رژیم صهیونیستی به پایگاه‌هایی که این حزب روز جمعه از آنها به سمت اراضی اشغالی موشک پرتاب کرد، صحت ندارد.

کد خبر: ۱۰۳۸۱۷
۰۹:۵۲ - ۱۶ مرداد ۱۴۰۰

حزب‌الله

دیدارنیوز - به نقل از سایت النشره، این حزب در بیانیه کوتاهی اعلام کرد: برخی رسانه‌های محلی و عربی گزارش دادند که ارتش اشغالگر رژیم صهیونیستی به مناطقی که موشک‌های مقاومت اسلامی از آنجا شلیک شده بود، حمله کرده است. ما تأکید می‌کنیم که این خبر "کاملاً دروغ" است و دشمن صهیونیستی هیچ حمله‌ای انجام نداده و هیچ موشکی به سوی این مناطق پرتاب نکرده است.

همچنین حزب‌الله لبنان صحنه‌هایی از حمله موشکی روز جمعه به سمت مناطقی در شمال اراضی اشغالی را منتشر کرد.

این حزب پیش از این اعلام کرده بود که در پاسخ به حملات هوایی روز پنجشنبه رژیم صهیونیستی به جنوب لبنان، پایگاه های این رژیم را در مزارع شبعا با دهها موشک مورد هدف قرار داده است.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی