تیتر امروز

مجمع تشخیص مصلحت؛ کنترل‌گری که کنترل خواهد شد!
بررسی آثار انتصاب ذوالقدر به عنوان دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام

مجمع تشخیص مصلحت؛ کنترل‌گری که کنترل خواهد شد!

داستان لوایح مربوط به FATF کماکان خبرساز است، بن‌بستی که ورود به آن با بروز اولین نشانه‌ها از تغییری در روابط نهادهای قدرتمند همراه بود، تغییری که با انتصاب ذوالقدر، پررنگ‌تر از قبل نمایان شده...
آسایش: در میدان حضور داریم اما در  اتاق گفتگو نه!
«دیپلمات»؛ برنامه هشتم

آسایش: در میدان حضور داریم اما در اتاق گفتگو نه!

«دیپلمات» عنوان برنامه‌ای است از مجموعه رسانه‌ای دیدار که به گفتگو با دیپلمات‌های ایرانی اختصاص دارد. محمدجواد آسایش زارچی، سفیر سابق ایران یوگسلاوی، کرواسی، شیلی، عمان و قطر میهمان هشتمین برنامه...
۵۰ میلیون دز واکسن نرسید؛ آقای مخبر «برکت» کجاست؟
امروز ۳۱ شهریور است

۵۰ میلیون دز واکسن نرسید؛ آقای مخبر «برکت» کجاست؟

قرار بود که تا پایان شهریور ۵۰ میلیون دز واکسن برکت تحویل داده شود. وعده‌ای که به آن وفا نشد. این گزارش نگاهی دارد به سیل وعده‌ها در مورد تولید انبوه واکسن داخلی. هزار وعده خوبان که یکی وفا نکرد!

پاسخ مبهم مهدی قایدی به ماندنش در استقلال

ستاره جوان و پرطرفدار باشگاه استقلال با اینکه چند پیشنهاد خوب خارجی دارد و می‌تواند با قیمت خوبی راهی کشورهای اطراف شود، تصمیم باشگاه را مقدم بر تصمیم خود می‌داند.

کد خبر: ۱۰۳۶۶۵
۱۷:۵۳ - ۱۴ مرداد ۱۴۰۰

پاسخ مبهم مهدی قایدی به ماندنش در استقلال

 

دیدارنیوز: مهدی قائدی بعد از برتری استقلال مقابل گل گهر و صعود به فینال جام حذفی اظهار داشت: «همه تمرکز ما روی برد بود. واقعا بازی ها خیلی فشرده شده چون هر ۴ روز بازی می کنیم. خدا را شکر که به فینال صعود کردیم و امیدوارم امسال هوادارانمان را خوشحال کنیم.»

مهدی قائدی در خصوص اعتراض شدید گل گهری ها به داور عنوان کرد:«در فوتبال همیشه این حرف‌ها وجود دارد.هر تیمی می برد تیم رقیب از داوری صحبت می کند. من صحنه ها را دیدم و هر دو صحنه خطا پنالتی بود.»

قائدی در خصوص اینکه آیا در استقلال می ماند یا خیر گفت: «همه چیز به باشگاه بستگی دارد».

خبرنگاری گفت آیا ممکن است این بازی آخرین دیدار قائدی برای استقلال باشد که این بازیکن پاسخ داد: «تیم ما به فینال صعود کرده  و امیدوارم قهرمان شویم.»

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
تبلیغ دیباچه صفحات خبر