تیتر امروز

یحیی سریع: عملیات نظامی تا پاکسازی کامل خاک یمن از متجاوزان ادامه دارد

سخنگوی نیروهای مسلح یمن ضمن گشت‌زنی در استان بیضاء بر تداوم عملیات نظامی ارتش و کمیته‌های مردمی یمن تاکید کرد.

کد خبر: ۱۰۳۴۸۳
۱۰:۱۰ - ۱۳ مرداد ۱۴۰۰

یحیی سریع:  ادامه دارد

دیدارنیوز - به نقل از العهد، یحیی سریع، سخنگوی نیروهای مسلح یمن وابسته به انصارالله در جریان بازدید از استان بیضاء، جویای حال قهرمانان ارتش یمن و کمیته‌های مردمی در دو جبهه «ناطع» و «نعمان» واقع در این استان پس از پاکسازی آنها از تروریست‌ها در جریان دومین مرحله عملیات «نصر من الله» شد.

یحیی سریع در جریان این بازدید از ماهیت و روند عملیات جنگی و طرح استقرار عملیاتی نیروها مطلع گشت و مواضع ملی و پیروزی‌های قهرمانانه را ستود.

وی مواضع مردمی در کمک به نیروهای ارتش و کمیته‌های مردمی یمن را که در آزادسازی مناطق گسترده در جریان عملیات «النصر المبین» سهیم بوده است، را ستود و اظهار داشت: این عملیات ویژه بر قدرت و توانمندی بالای نیروهای قهرمان ما و کمیته‌های مردمی در اجرا و اداره نبردها و عملیات ویژه در شرایط مختلف تاکید دارد.

وی همچنین تاکید کرد، عملیات نیروهای مسلح و کمیته‌های مردمی یمن تا زمان پاکسازی کامل خاک یمن از لوث مزدوران و متجاوزان ادامه دارد.

یحیی سریع گفت: این نبرد تا زمانی که تجاوزات و محاصره تداوم داشته باشد، ادامه می‌یابد و گزینه‌ها در مقابل نیروهای مسلح ما باز است.

سخنگوی نیروهای مسلح یمن از فریب خوردگانی که هنوز در صف دشمنان هستند ، خواست تا به صف ملی بازگردند و از عفو عمومی بهره‌مند شوند و متجاوزان و اشغالگران را به سرنوشت گریزناپذیر خود بسپارند.

یحیی سریع نقش‌های ملی بزرگان و قبایل «مراد و العبدیه» را ستود و از آنها خواست حضور نیروهای تروریستی فراری از جبهه‌های درگیری را اطلاع دهند

منبع: ایسنا
برچسب ها: جنگ یمن
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر