تیتر امروز

جدال وزارت بهداشت و سازمان نظام پزشکی!
برگی از تاریخ تعلل در واردات واکسن

جدال وزارت بهداشت و سازمان نظام پزشکی!

در بحبوحه بحران کرونا سازمان نظام پزشکی برای واردات واکسن کرونا اعلام آمادگی کرد. این کار با استقبال وزارت بهداشت مواجه نشد و یک کشمکش رسانه‌ای حول آن شکل گرفت. اما ماجرا چه بود؟
از ورود به بلوک شرق جدید تا برگ چانه‌زنی با غرب
عضویت ایران در شانگهای

از ورود به بلوک شرق جدید تا برگ چانه‌زنی با غرب

عضویت ایران در سازمان همکاری‌های شانگهای با سر و صدای رسانه‌ای بسیاری همراه بوده است؟ آیا این رخداد نشان از ورود رسمی ایران به یک بلوک جهانی جدید دارد یا تنها اقدامی برای موازنه قدرت با غرب در...

مسقط: کشتی اسرائیلی خارج از آب‌های عمان هدف قرار گرفته است

عمان اعلام کرد که حمله جمعه به کشتی رژیم صهیونیستی در خارج از آبهای منطقه‌ای این کشور صورت گرفته است.

کد خبر: ۱۰۲۸۴۴
۱۳:۱۹ - ۰۹ مرداد ۱۴۰۰

مسقط: کشتی اسرائیلی

دیدارنیوز - به نقل از سایت شبکه روسیا الیوم، عمان نسبت به حمله روز جمعه به کشتی رژیم صهیونیستی در دریای عرب واکنش نشان داد.

عمان در این باره اعلام کرد که حمله جمعه به کشتی رژیم صهیونیستی بر خلاف اعلام رسانه‌ها در خارج از آبهای منطقه‌ای این کشور انجام شده است.

خبرگزاری رسمی عمان در این باره گزارش داد که نیروی دریایی این کشور یک کشتی را به محل حمله اعزام کرد و نتایج این حضور میدانی نشان می‌دهد که این حمله در واقع خارج از آب‌های منطقه‌ای عمان صورت گرفته است. همچنین در جریان تماس با ملوان و خدمه کشتی، آنها اظهار کردند که کشتی بدون نیاز به کمک به مقصدش ادامه می‌دهد.

گروه نظامی انگلیسی موسوم به "UKMTO" جمعه اعلام کرد که یک کشتی اسرائیلی در شمال دریای عرب در سواحل عمان مورد حمله پهپادی قرار گرفت.

رادیو ارتش رژیم صهیونیستی نیز اعلام کرده که کشتی مورد حمله در سواحل عمان متعلق به ژاپن است و توسط یک شرکت اسرائیلی اداره می‌شود.

منبع: ایسنا
برچسب ها: مسقط
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
تبلیغ دیباچه صفحات خبر