تیتر امروز

مجمع تشخیص مصلحت؛ کنترل‌گری که کنترل خواهد شد!
بررسی آثار انتصاب ذوالقدر به عنوان دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام

مجمع تشخیص مصلحت؛ کنترل‌گری که کنترل خواهد شد!

داستان لوایح مربوط به FATF کماکان خبرساز است، بن‌بستی که ورود به آن با بروز اولین نشانه‌ها از تغییری در روابط نهادهای قدرتمند همراه بود، تغییری که با انتصاب ذوالقدر، پررنگ‌تر از قبل نمایان شده...
آسایش: در میدان حضور داریم اما در  اتاق گفتگو نه!
«دیپلمات»؛ برنامه هشتم

آسایش: در میدان حضور داریم اما در اتاق گفتگو نه!

«دیپلمات» عنوان برنامه‌ای است از مجموعه رسانه‌ای دیدار که به گفتگو با دیپلمات‌های ایرانی اختصاص دارد. محمدجواد آسایش زارچی، سفیر سابق ایران یوگسلاوی، کرواسی، شیلی، عمان و قطر میهمان هشتمین برنامه...
۵۰ میلیون دز واکسن نرسید؛ آقای مخبر «برکت» کجاست؟
امروز ۳۱ شهریور است

۵۰ میلیون دز واکسن نرسید؛ آقای مخبر «برکت» کجاست؟

قرار بود که تا پایان شهریور ۵۰ میلیون دز واکسن برکت تحویل داده شود. وعده‌ای که به آن وفا نشد. این گزارش نگاهی دارد به سیل وعده‌ها در مورد تولید انبوه واکسن داخلی. هزار وعده خوبان که یکی وفا نکرد!

شرایط دریافت وام فوری ۵۰ میلیون تومانی از بانک‌ها

برای همه ما بسیار پیش آمده که برای پاره‌ای از امور، نیاز فوری به مبلغی وجه نقد پیدا می‌کنیم. مثلا برای پیش پرداخت رهن منزل یا قسط مشارکت در ساخت خانه یا خرید وسایل مورد نیاز منزل، تعویض ماشین، مخارج بیمارستان، تعمیر واحد مسکونی، خرید گوشی موبایل، هزینه‌های ازدواج و....

کد خبر: ۱۰۲۴۵۵
۱۷:۵۵ - ۰۵ مرداد ۱۴۰۰

 

شرایط دریافت وام فوری ۵۰ میلیون تومانی از بانک‌ها

دیدارنیوز: بسیاری از بانک‌های بزرگ دولتی و خصوصی در یکی دو سال گذشته طرح تسهیلاتی را ارایه می‌دهند به نام کارت اعتباری مرابحه خرید کالا. مبلغ این وام از ۱۰ میلیون تا سقف ۵۰ میلیون تومان است. اینکه سقف وام چطور تعیین می‌شود بستگی به سطح درآمدی شما دارد. به این ترتیب که باید برای بانک محرز شود که شما توان بازپرداخت اقساط تسهیلات را دارید. برای مثال اگر حقوق بگیر هستید، بانک بر اساس خالص پرداختی فیش حقوقی شما مشخص می‌کند که شما ماهیانه تا چه میزان قادر به پرداخت اقساط هستید.

فرمول محاسبه توان بازپرداخت اقساط بر اساس فیش حقوقی به این ترتیب است که چهل درصد (۴۰%) مبلغ خالص دریافتی فیش حقوقی شما ملاک عمل قرار می‌گیرد. برای مثال، مبلغ هر قسط از وام فوری کارت اعتباری مرابحه ماهیانه حدود یک میلیون و هشتصد هزار تومان است. در این صورت اگر در فیش حقوقی شما خالص دریافتی بالای ۵ میلیون تومان باشد، شما می‌توانید درخواست دریافت وام ۵۰ میلیون تومانی را بدهید و اگر دریافتی شما کمتر باشد، بانک با سقف پایین‌تری از وام برای شما موافقت می‌کند. برای مشاغل آزاد که فیش حقوقی ندارند، ملاک پرداخت وام یا معدل حساب (در صورت داشتن حساب در همان بانک) یا گردش حساب در سایر بانک‌ها است.

نکته مهم۱: برای دریافت وام کارت اعتباری مرابحه نیاز نیست که حتما در بانک مورد معدل حساب و یا حتی حساب داشته باشید.

فروش خودرو بدون دردسر با کارنامه
فروش قطعی خودرو خود را به کارنامه بسپارید
ماشینت رومیخوای بفروشی(فرم رو پر کن)
دانلود بازی های جدید رایگان
فرم رو پرکن و ماشینتو بی‌دردسر بفروش
انواع پارچه در نساجی بروجرد تا 60% تخفیف(فرصت محدود)

نکته مهم۲: منظور از وام فوری این نیست که وام در همان بدو ورود شما به شعبه بانکی به شما پرداخت می‌شود. بلکه منظور این است که نیازی به سپرده گذاری قبلی و معدل سازی برای وام نیست. بدیهی است زمان دریافت وام علاوه بر سرعت عمل شعبه ، بیشتر بستگی به خود شما دارد که در چه بازه زمانی بتوانید مدارک لازم و ضامنین مورد نیاز را به بانک ارائه نمایید.

مبلغ وام کارت اعتباری مرابحه

کارت اعتباری مرابحه معمولا با مبالغ ۳۰،۱۰ و ۵۰ میلیون تومانی صادر می‌شود.

نرخ سود وام کارت اعتباری مرابحه

نرخ سود این وام همانند اکثر تسهیلات بانکی فعلی ۱۸ درصد است.

مدت بازپرداخت و اقساط وام اعتباری مرابحه

اقساط این وام می‌تواند ۲۴ ماهه و یا ۳۶ ماهه باشد. بدیهی است هر چه تعداد اقساط وام بیشتر باشد، مبلغ اقساط کمتر و سود وام بیشتر می‌شود و بالعکس.

نکته مهم۳: این وام به صورت وجه نقد و یا واریز به حساب متقاضی نیست، بلکه در قالب یک فقره کارت خرید کالا به متقاضی تقدیم می‌شود و متقاضی می‌تواند مبلغ کارت را به صورت یکجا و یا به دفعات خرید کند. حال ممکن است فردی بگوید من وجه نقد این وام را احتیاج دارم! راهکار چیست؟ کارشناس بانک اول که از قضا نویسنده این مطلب هم هست، می‌گوید متقاضی می‌تواند کارت را در دستگاه کارتخوان یک فروشنده آشنا و مورد اعتماد بکشد و پس از واریز وجه کارت به حساب فروشنده آشنا مبلغ را طی یک فقره چک یا... از وی دریافت کند.

اقساط کارت‌های ۱۰، ۳۰ و ۵۰ میلیونی چقدر است

اگر شما متقاضی دریافت کارت اعتباری 10 میلیون تومانی از بانک‌ها هستید در صورت انتخاب سررسید ۳۶ ماه باید در هرماه مبلغی حدود ۳۵۰ تا ۳۶۰ هزار تومان در قالب قسط به بانک پرداخت کنید؛ در موارد کارت‌های اعتباری ۳۰ و ۵۰ میلیون تومانی نیز با سررسید ۳۶ماهه اقساط به‌ترتیب یک میلیون و یکصد و یک میلیون و ۸۰۰ هزار تومان است.

کل سود این وام چقدر می‌شود

در صورت بازپرداخت ۳۶ ماهه سود وام ۵۰ میلیون تومانی حدود ۱۵ میلیون تومان، سود وام ۳۰ میلیون تومانی حدود ۹ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان و سود وام ۱۰ میلیون تومانی حدود ۳ میلیون تومان است.

نکته مهم۴: از شرایط مهم دریافت وام کارت اعتباری مرابحه این است که شما قبلا این  نوع وام را از بانک های دیگر دریافت نکرده باشید، یا اگر دریافت کرده‌اید حداقل یک بار از تسویه کامل آن وام گذشته باشد، در غیر این صورت هنگام استعلام بانک از سامانه مگنا درخواست شما رد می‌شود.

شرایط عمومی دریافت وام از بانک‌ها

-نداشتن چک برگشتی در هیچ‌کدام از بانک‌های کشور

-نداشتن اقساط وام سرسید گذشته، معوق و یا مشکوک الوصول در شبکه بانکی کشور

-رتبه اعتبارسنجی مناسب

ضامنین وام فوری کارت اعتباری مرابحه

در کل دریافت ضامن و وثیقه برای هر وامی بستگی به تشخیص و صلاحدید مسؤلین شعبه دارد، ولی برای این نوع وام معمولا دو ضامن از طرف بانک ها درخواست می شود.که این دو ضامن می تواند ضامن کارمند یا بازنشسته دارای گواهی کسر اقساط و یا ضامن دارای حساب جاری مناسب (فعال و دارای معدل حساب) و مدرک شغلی معتبر و یا ترکیبی از این دو مورد باشد.

منبع: بانک اول 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
تبلیغ دیباچه صفحات خبر