تیتر امروز

مجمع تشخیص مصلحت؛ کنترل‌گری که کنترل خواهد شد!
بررسی آثار انتصاب ذوالقدر به عنوان دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام

مجمع تشخیص مصلحت؛ کنترل‌گری که کنترل خواهد شد!

داستان لوایح مربوط به FATF کماکان خبرساز است، بن‌بستی که ورود به آن با بروز اولین نشانه‌ها از تغییری در روابط نهادهای قدرتمند همراه بود، تغییری که با انتصاب ذوالقدر، پررنگ‌تر از قبل نمایان شده...
آسایش: در میدان حضور داریم اما در  اتاق گفتگو نه!
«دیپلمات»؛ برنامه هشتم

آسایش: در میدان حضور داریم اما در اتاق گفتگو نه!

«دیپلمات» عنوان برنامه‌ای است از مجموعه رسانه‌ای دیدار که به گفتگو با دیپلمات‌های ایرانی اختصاص دارد. محمدجواد آسایش زارچی، سفیر سابق ایران یوگسلاوی، کرواسی، شیلی، عمان و قطر میهمان هشتمین برنامه...
۵۰ میلیون دز واکسن نرسید؛ آقای مخبر «برکت» کجاست؟
امروز ۳۱ شهریور است

۵۰ میلیون دز واکسن نرسید؛ آقای مخبر «برکت» کجاست؟

قرار بود که تا پایان شهریور ۵۰ میلیون دز واکسن برکت تحویل داده شود. وعده‌ای که به آن وفا نشد. این گزارش نگاهی دارد به سیل وعده‌ها در مورد تولید انبوه واکسن داخلی. هزار وعده خوبان که یکی وفا نکرد!

وبسایت ناوالنی بسته شد

بر اساس اعلام سرویس فدرال نظارت بر ارتباطات، فناوری اطلاعات و رسانه‌های جمعی روسیه، وبسایت الکسی ناوالنی بسته شد.

کد خبر: ۱۰۲۳۳۴
۱۰:۵۹ - ۰۵ مرداد ۱۴۰۰

وبسایت ناوالنی

دیدارنیوز - به نقل از خبرگزاری تاس، بر اساس اعلام اداره تنظیم مقررات ارتباطی روسیه، دسترسی به وبسایت الکسی ناوالنی منتقد محبوس کرملین بر اساس بند ۱۵.۳ قانون اطلاعات، فناوری ارتباطات و حفاظت از ارتباطات محدود شده است؛ این قانون محدودیت دسترسی به سایت‌هایی را که حاوی مطالب برای فراخوان بی نظمی عمومی، فعالیت‌های افراط گرایانه، حضور در تجمعات با هدف بر هم زدن و نقض نظم عمومی است،‌ صادر می‌کند.

بر اساس اعلام سرویس فدرال نظارت بر ارتباطات، فناوری اطلاعات و رسانه‌های جمعی روسیه، تصمیم مذکور برای محدود کردن دسترسی به وبسایت ناوالنی ۱۵ ژوئن سال جاری میلادی توسط دادستان کل روسیه گرفته شده است.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
تبلیغ دیباچه صفحات خبر