تیتر امروز

آبله میمون جای کرونا را می‌گیرد؟
برگشت ویروس آفریقایی بعد از کووید ۱۹

آبله میمون جای کرونا را می‌گیرد؟

تب، سردرد، درد عضلانی و خستگی نشانه‌های ابتلا به آبله میمونی است، محققان می‌گویند خطر جدی ندارد، اما شیوع احتمالی آن بعد از کرونا جامعه پزشکی دنیا را نگران کرده است.
کاهش غبار از روز چهارشنبه
طوفان در عراق؛ ریزگرد در ایران

کاهش غبار از روز چهارشنبه

برداشت بی رویه از آب‌های سطحی و سدسازی در ایران و کشور‌های همسایه به ویژه عراق و ترکیه سبب شده منطقه میزبان پدیده‌ای به نام ریزگرد باشد که هر سال شدت آن بیشتر هم می‌شود.
کیفیت شرایط کودک در گروی وضعیت خانواده
به مناسبت روز خانواده

کیفیت شرایط کودک در گروی وضعیت خانواده

خانواده اصلی‌ترین نهاد اجتماعی که هر انسانی نیاز به داشتن  و حضور بدون شرط آن را دارد و حتی در اهمیت این روز مجمع جهانی سازمان‌ملل بر اساس قطعنامه شماره ۲۳۷/۴۷ که در تاریخ ۲۰ سپتامبر سال ۱۹۹۳...

عمران زاده عددی نیست که بخواهم به او زنگ بزنم

مهاجم سابق پرسپولیس نسبت به صحبت‌های عمران زاده واکنش نشان داد.

کد خبر: ۱۰۰۸۸۶
۱۵:۳۷ - ۲۶ تير ۱۴۰۰

عمران زاده عددی نیست من بخواهم به او زنگ بزنم

دیدارنیوز -  با نظر محمود فکری سرمربی تیم نفت مسجد سلیمان نیما انتظاری، مصطفی نائیج پور و میثم تهی دست به اتهام کم کاری از تیم کنار گذشات که این موضوع واکنش سهراب انتظاری مهاجم سابق پرسپولیس که نیما انتظاری برادر زاده او می‌شود را به دنبال برداشت و در ادامه حنیف عمران زاده در مصاحبه‌ای نسبت به سخنان انتظاری واکنش تندی نشان داد. مشروح صحبت‌های انتظاری در واکنش به عمران زاده را می‌خوانید:

من چرا باید به حنیف عمران زاده زنگ بزنم؟ من چه سنمی با شما دارم که بخواهم با شما تماس بگیرم؟  بخواهم با کسی تماس بگیرم با محمودفکری تماس می‌گیرم لزومی ندارد، چون به برادر زاده من اتهام زده اند با او تماس بگیرم فوتبال صاحب دارد مراجع قضایی دارد من بلدم حق خانواده ام را بگیرم شک نکنید.


بیشتر بخوانید: کیروش سرمربی تیم ملی عراق شد


این چه حرفی است که با خاندان خود بیا؟ مگر ما با هم دعوا داریم مگر اینجا چاله میدان است؟ ما با تو چه کار داریم؟ شما انقدر بیچاره هستید که کم کاری خود را گردن برادرزاده بیچاره من و دو بازیکن دیگر انداختید. نیما ۲۷ بازی فیکس بازی کرده قبل شما با دو مربی کار کرده چرا آن‌ها چیزی نگفتند؟ من خدا ترس هستم ما را با این چیز‌ها نترسانید. شما سرمربی و مربی یک تیم هستید این چه نوع ادبیاتی است که به کار می‌برید؟ بچه هرجا می‌خواهی باش. اینجا حرف از فوتبال است نه چاله میدان. باید فرهنگ خودت را نشان بدهی که شما به خوبی نشان دادی که هستی. اما فرهنگ و ادبیات من این نیست تو عددی نیستی که من تو را حساب بیاورم یا بخواهم بشناسم. تو و محمود فکری باید بیاید از برادرزاده من عذرخواهی کنید.

بار فنی خود را به جای داد و بیداد بالا ببرید؛ ضعف خود را گردن کسی نیاندازید این بچه‌ها جوان هستند، زندگی دارند با سرنوشت آن‌ها بازی نکنید. چطور به خود اجازه می‌دهید آبروی ۳ جوان را ببرید نیما بعد از این اتفاق خواب ندارد. چطور بدون مدرک اتهام می‌زنید؟ بازیکنی که ۲۷ بازی فیکس بوده چطور به او اتهام ناروا می‌زنید و آبروی او و خانواده اش را می‌برید. شما می‌دانید خانواده این بازیکنان چه شرایطی دارند؟ کسی که فوتبالی باشد می‌فهمد. شما عمر فوتبالیت تمام شده است. رفتید آلومینیوم اراک حاشیه ساز شدید، رفتید نساجی جنجال کردید در استقلال هم همه می‌دانند چه کردید. مشخص است مشکل از چه کسی است برادرزاده من سالم است.

کجای دنیا به لیدر تیم می‌گویند برو بازیکن را بزن که شما این کار را کردید. بله این نشات گرفته از تربیت و فرهنگ شماست. برادرزاده من سالم تربیت شده فرستاید تا او را بزنند و بکشند؟ مگر می‌شود؟ بدون دلیل اتهام می‌زنید و آبروی یک جوان را در ایران می‌برید با مدرک ثابت کنید اگر این کار را کردید من خودم گردن نیما را می‌شکنم. اگر غیر این بود باید عذرخواهی کنید. این چه رسمی است که اخیرا باب شده مربیان یاد گرفتند کم کاری خود را پای بازیکن می‌نویسند. شما اگر عرضه داشتی که ۳ بازی شکست نمی‌خوردی و تیم شایسته نفت مسجد سلیمان را به منطقه سقوط نمی‌آوردی. هواداران نفت مسجد سلیمان بی معرفتی کردند کجا هستند. چطور اجازه دادند بازیکن تیم‌شان را بزنند؟

دوران بگم بگم تمام شده است. این داستان‌ها دیگر قدیمی شده است.   محمود فکری زمانی که در استقلال هم بود این سناریو را پیاده کرد حرفی دارید بزنید مشکلی نیست ریگی در کفش برادرزاده من و بقیه نیست هر حرفی دارید بگوید. نیما پرچمش بالاست.  حرف بزنید ما منتظریم ثابت کنید این اتهام را؛ مثلا محمود فکری می‌خواهد چه بگوید؟ این حرف‌ها قدیمی شده است مردم ما فوتبال فهم هستند. چه مصاحبه‌ای می‌خواهید بکنید؟

چرا خودتان را به مکتب استقلال می‌چسبانید. مکتب استقلال ناصر حجازی است منصور پورحیدری است نه شما. حیف اسم استقلال که پشت سر شماست. اگر راست می‌گوید جای هوچیگری مدارک خود را به کمیته اخلاق ارائه دهید آنجا اگر نیما خطایی کرده باشد به سزایی عمل خود می‌رسد. پدر من ۴۰ سال است خادم امامزاده است نسل در نسل ما خدا ترس بودند ما آزارمان به یک مورچه نرسیده است؛ خود من کی در دوران فوتبال جنجال کردم؟ رزومه شما مشخص است خجالت بکشید.  با افتخار می‌گویم از مکتب پرسپولیس هستم. شما اگر از مکتب استقلال بودید مثل حجازی برخورد می‌کردید نه اینکه آبرویی ۳ جوان را ببرید.  

منبع: ایلنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی : ۰
غیر قابل انتشار : ۰
امیر
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۵۸ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۶
0
0
عمران زاده علت نیست مرد است
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی