در نشست شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی اصفهان مطرح شد؛

وضعیت اصفهان ۵۰ درصد وخیم‌تر از معدل کشور/ برای اقتصاد استان تصمیم‌گیری مستقل کنیم

رئیس اتاق بازرگانی اصفهان گفت: با توجه به وابسته بودن بخش قابل توجهی از اقتصاد استان بر خدمات و کشاورزی، وضعیت اقتصادی اصفهان ۵۰ درصد نسبت به معدل کشوری وخیم‌تر بوده و زمان آن رسیده که برای اقتصاد استان به صورت مستقل در خود استان، تصمیم گیری شود.

پس از ۶۵ سال کویر زواره پر آب شد

در پی بارش‌های خوب اخیر، کویر زواره در منطقه «تل شیطان» در نزدیکی روستای امیرآباد از توابع بخش زواره پر آب شد و دریاچه طبیعی زیبایی را در این منطقه بوجود آورد.
مدیر حفظ نباتات سازمان جهاد کشاورزی اصفهان مطرح کرد:

آغاز مبارزه شیمیایی با علف‌های هرز گندم و جو در مزارع اصفهان

مدیر حفظ نباتات سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان گفت: عملیات مبارزه با علف‌های هرز مزارع گندم و جو در سال زراعی جاری در سطح ۶۰ هزار و ۳۵۸ هکتار آغاز شده و همچنان ادامه دارد.
مروجی خبر داد:

دلایل آمار بالای ابتلا به کرونا در کاشان/ آغاز مرحله دوم طرح غربالگری/ آمار سکته مغزی در کاشان دو برابر میانگین کشوری

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: کم تحرکی، تغذیه نامناسب، بالا بودن سکته‌های قلبی و مغزی در کاشان دو برابر میانگین کشوری است که یکی از دلایل افزایش آمار ابتلا به کرونا در کاشان می‌تواند باشد.

کوچ جشنواره فیلم کودک از تابستان به پاییز

مدیر اجرایی سی‌ودومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان در اصفهان، با بیان اینکه شورای سیاست‌گذاری جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان مرجع تصمیم‌گیری دربارۀ زمان برگزاری این رویداد است، گفت: پاییزِ سال گذشته برگزارکنندگان این جشنواره در هماهنگی و تعامل با سازمان سینمایی، تصمیم گرفتند دورۀ سی‌وسوم را در آبان ماه سال ۱۳۹۹ برگزار کنند و به همین دلیل فراخوان بین‌المللی جشنواره برای تاریخ اکتبر ۲۰۲۰، در جشنواره فیلم برلین به مخاطبان بین‌المللی اطلاع داده شد. 
در صورت رعایت شروط هشت‌گانه؛

آغاز به کارِ آموزشگاه‌های آزاد هنری اصفهان از شنبه

معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی اصفهان با اعلام خبر بازگشایی آموزشگاه‌های آزاد هنری اصفهان در رشته‌های نمایش، موسیقی، تجسمی و مد و لباس از شنبه ۳۰ فروردین‌ماه، شرایط لازم برای مجاز بودن این اقدام را شرح داد.
مدیرعامل شرکت واحداتوبوسرانی اصفهان و حومه:

۳۰ دستگاه اتوبوس به ناوگان اتوبوسرانی اصفهان اضافه می‌شود

مدیرعامل شرکت واحداتوبوسرانی اصفهان و حومه گفت: امیدواریم با برنامه ریزی‌های انجام شده تا پایان اردیبهشت ماه ۳۰ دستگاه اتوبوس به چرخه ناوگان اتوبوسرانی اصفهان اضافه شود.