پایگاه خبری تحلیلی دیدارنیوز

پایگاه خبری تحلیلی دیدارنیوز

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه خبر داد:

برداشت میلیاردی از حساب شهروندان گیلانغربی به بهانه یارانه کرونا

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از انهدام یک باند کلاهبرداری در شهرستان گیلانغرب خبر داد که اعضای آن به بهانه واریز یارانه بیماری کرونا، مبلغ یک میلیارد ریال از حساب هشت شهروند به صورت غیرمجاز برداشت کرده بودند.

این ۱۹۰ هزار نفر بی خیال!

مدیرکل ثبت احوال استان کرمانشاه با بیان اینکه حدود ۱۹۰ هزار نفر در استان هنوز درخواست کارت هوشمند ملی نداده‌اند، از این افراد خواست هرچه سریعتر در این زمینه اقدام کنند، وگرنه در آینده برای انجام خیلی از امور با مشکل مواجه می‌شوند.

"کرونا" هشدار "زمینِ ناپاک" به ما بود

معاون نظارت و پایش محیط زیست استان کرمانشاه معتقد است، شیوع بیماری "کرونا" هشدار بزرگ زمین به ما به دلیل دست‌اندازی‌های بی‌مورد و بدرفتاری با این کره خاکی است.
معاون تحقیقات دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه:

افق کاهشی "کرونا" در کرمانشاه فعلا دیده نمی‌شود

معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اشاره به ادامه روند افزایشی شیوع ویروس "کرونا در استان، گفت: طبق بررسی‌های به عمل آمده فعلا افق کاهشی برای "کرونا" در کرمانشاه دیده نمی‌شود.

۳ عاملی که بلای جان نیلوفر‌های "سراب نیلوفر" کرمانشاه شده‌اند

مجری طرح رهاسازی نیلوفر‌های تکثیرشده در سراب نیلوفر، خشکسالی، قایق سواری و شنا کردن مردم را بلای جان نیلوفر‌های سراب نیلوفر دانست و گفت: باید از اواخر بهار برای مدتی قایق سواری و شنا را در سراب نیلوفر متوقف کرد تا نیلوفر‌ها رشد کنند.

سرا‌های بازار سنتی کرمانشاه احیاء می‌شوند

معاون میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه بابیان اینکه سرا‌های بازار سنتی کرمانشاه طی دهه‌های گذشته به شکل متروکه درآمده‌اند، گفت: برنامه احیاء این سرا‌ها را با احیاء سرای وکیل الدوله در دستور کار قرار داده‌ایم.

علت افزایش مبتلایان کرونا در کرمانشاه چیست؟

سخنگوی ستاد مدیریت و مقابله با کرونا دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه علت افزایش ناگهانی شمار مبتلایان کرونا در استان را اجرای پایلوت طرح تست کرونا از بیماران سرپایی در استان عنوان کرد.
آخرین اخبار
پربحث ترین ها