تیتر امروز

منصور یاواش بهترین شهردار جهان؛ رقیب اردوغان از شهرداری آنکارا می آید؟
از سعدآباد تا توپکاپی (۱۹) + فایل صوتی

منصور یاواش بهترین شهردار جهان؛ رقیب اردوغان از شهرداری آنکارا می آید؟

این هفته در ستون از «سعدآباد تا توپکاپی» به معرفی یک سیاستمدار با سابقه ترک پرداخته شده است. مردی که اکنون شهردار آنکارا است و احتمالا مهم‌ترین رقیب اردوغان در سال‌های آینده: منصور یاواش!
سرقت ماشین در ایران؛ از صفر تا صد!

سرقت ماشین در ایران؛ از صفر تا صد!

همین چند وقت پیش دوربین تلویزیون با سارقی مصاحبه کرد که مدعی بود هر ماشینی که دلش بخواهد را می‌دزدد و برای صاحبش دست تکان بدهد! آیا سرقت ماشین در ایران به همین سادگی است؟ این گزارش را از دست...

۲+۱ بازیکن در لیست احتمالی مجیدی؟

استقلال با توجه به اینکه در لیگ قهرمانان آسیا در برابر الهلال قرار می‌گیرد، شرایط جذب ۳ بازیکن را در نقل و انتقالات تابستانی بررسی خواهد کرد.

کد خبر: ۹۹۷۶۰
۱۳:۱۳ - ۱۹ تير ۱۴۰۰

۲+۱ بازیکن در لیست احتمالی؟

دیدارنیوز - تیم های ایرانی حاضر در لیگ قهرمانان آسیا تلاش دارند تا در فاصله کوتاه شروع مرحله حذفی این مسابقات، بتوانند خرید های جدید خود را قطعی کنند تا در بهترین شرایط به مصاف حریفان آسیایی‌شان بروند.

استقلال هم به مانند دو تیم دیگر حاضر در مرحله تلاش خواهد کرد تا جذب بازیکنان مد نظر کادرفنی خود را هر چه زودتر نهایی کند.

در این بین، خبرهای منتشر شده حاکی از این است که آبی پوشان در وحله اول به سراغ بازیکنان سابق خود خواهد رفت و شرایط به خدمت گرفتن علی کریمی  و روزبه چشمی را بررسی خواهد کرد.

این دو بازیکن که در هفته گذشته از تیم های قطری خود جدا شده‌اند در حال حاضر در حال بررسی پیشنهادات خود هستند و بعید نیست در صورت نداشتن پیشنهادات وسوسه کننده دوباره پیراهن استقلال را بر تن کنند.

سومین بازیکنی که استقلال ها به احتمال زیاد خواهان به خدمت گرفتن آن خواهند بود امین قاسمی هافبک حال حاضر پدیده مشهد است. آبی‌پوشان امیدوارند پروژه ناتمام این هافبک خلاق را در تابستان نهایی کنند.

به هر حال استقلالی ها با فرهاد مجیدی دیدار سختی را مقابل الهلال عربستان در پیش رو دارند و تلاش می‌کنند تا برای رویارویی با این تیم به بهترین شکل آماده شوند.

منبع: شفقنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
تبلیغ دیباچه صفحات خبر