تیتر امروز

پیام دکتر مصدق به تختی بعد از قهرمانی المپیک

پیام دکتر مصدق به تختی بعد از قهرمانی المپیک

قهرمانی ورزشکاران در مسابقات المپیک بهانه‌ای است برای سران و مقامات کشور‌ها که به قهرمان خود تبریک گفته و او را مورد تقدیر قرار دهند. خواندن نامه مصدق به تختی در ۶۵ سال قبل خالی از لطف نیست.
چالش‌های برند سیاسی رئیسی؛ از کابینه تا کارآمدی و فسادستیزی
دیدار ۱۴۰۰؛ گفتگو با رسول بابایی متخصص کمپین‌های انتخاباتی و برندینگ سیاسی

چالش‌های برند سیاسی رئیسی؛ از کابینه تا کارآمدی و فسادستیزی

آخرین برنامه دیدار ۱۴۰۰ که به بررسی برند سیاسی نامزد‌های انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۴۰۰ اختصاص داشت، به چالش‌های پیش‌روی برند ابراهیم رئیسی پرداخته است. مردی که حالا ساکن پاستور است!
«تنگنا»، برنامه هفتم ـ قسمت اول

گفتگو با هادی خانیکی؛ از سیانور زیر زبان تا زبان گفتگو!

«تنگنا» عنوان برنامه‌ای از مجموعه رسانه‌ای دیدار است که به گفتگوهای صریح با سیاستمداران ایرانی در مورد زندگی سیاسی آن‌ها اختصاص دارد. هادی خانیکی میهمان هفتمین برنامه تنگنا بوده است.

کد خبر: ۹۹۵۹۵
۲۱:۲۷ - ۱۷ تير ۱۴۰۰

هادی خانیکی برنامه تنگنا

دیدارنیوز _ حامد شجاعی: هادی خانیکی از جمله چهره‌هایی‌ست که برای معرفی و توصیفش می‌توان عبارات گوناگون و متفاوتی را به کار برد. او که امروز، به حق، از منادیان گفتگو در عرصه سیاسی و اجتماعی به شمار می‌رود روزگاری اسلحه در دست و سیانور در زیر زبان، از پرچمداران مبارزات مسلحانه و چریکی به شمار می‌رفت. این دانشجوی اخراجی دانشگاه پهلوی بعد‌ها تا معاونت وزارت علوم ارتقا یافت. این استاد ارتباطات دانشگاه علامه طباطبایی اگر چه خود از متخصصان حوزه رسانه است، اما علیرغم پر کار بودن، تمایلی به تبدیل شدن به یک چهره رسانه‌ای به مدد جنجال‌آفرینی یا بیان نقطه نظرات رادیکال ندارد. با این حال در گفتگو با این مشاور ارشد و امین سید محمد خاتمی می‌توان شنونده انبوهی از نکات و اطلاعات جدی و ارزشمند بود که حتی اگر امروز در میان امواج اخبار پر سر و صدا به قدر کافی شنیده نشود، اما برای فردای ایران و خروج از دور باطل و تکرار آزموده‌ها مفید خواهد بود.


آرشیو برنامه تنگنا


بخش اول گفتگو با هادی خانیکی در برنامه تنگنا را ببینید

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

تهیه کننده و مجری: حامد شجاعی

مشاورین طرح: حامد سیاسی‌راد، سجاد شجاعی

دکور و تصویر: اشکان اشعریون 

دستیار تولید: محمد بدیعی

تدوین: سجاد پیروانی

کارگردان: علیرضا پوریوسف

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
تبلیغ شرکت هفت الماس
آکادمی دیدار
واحد بازرگانی دیدار