تیتر امروز

علی نیک جو: ریشه بحران روان‌شناختی جامعه ایران اجتماعی و سیاسی است
گفت‌وگو با یک روان‌درمانگر و فعال سیاسی

علی نیک جو: ریشه بحران روان‌شناختی جامعه ایران اجتماعی و سیاسی است

جامعه ایران از پس بحران‌های شدید سیاسی و اقتصادی و اجتماعی مملو از جان‌های ملول و روان‌های زخم خورده است. ریشه‌های این وضعیت و راه‌های التیام آن موضوع گفتگو با دکتر علی نیک جو روانپزشک و فعال...
«تنگنا»، برنامه هفتم ـ قسمت اول

گفتگو با هادی خانیکی؛ از سیانور زیر زبان تا زبان گفتگو!

«تنگنا» عنوان برنامه‌ای از مجموعه رسانه‌ای دیدار است که به گفتگوهای صریح با سیاستمداران ایرانی در مورد زندگی سیاسی آن‌ها اختصاص دارد. هادی خانیکی میهمان هفتمین برنامه تنگنا بوده است.

کد خبر: ۹۹۵۹۵
۲۱:۲۷ - ۱۷ تير ۱۴۰۰

هادی خانیکی برنامه تنگنا

دیدارنیوز _ حامد شجاعی: هادی خانیکی از جمله چهره‌هایی‌ست که برای معرفی و توصیفش می‌توان عبارات گوناگون و متفاوتی را به کار برد. او که امروز، به حق، از منادیان گفتگو در عرصه سیاسی و اجتماعی به شمار می‌رود روزگاری اسلحه در دست و سیانور در زیر زبان، از پرچمداران مبارزات مسلحانه و چریکی به شمار می‌رفت. این دانشجوی اخراجی دانشگاه پهلوی بعد‌ها تا معاونت وزارت علوم ارتقا یافت. این استاد ارتباطات دانشگاه علامه طباطبایی اگر چه خود از متخصصان حوزه رسانه است، اما علیرغم پر کار بودن، تمایلی به تبدیل شدن به یک چهره رسانه‌ای به مدد جنجال‌آفرینی یا بیان نقطه نظرات رادیکال ندارد. با این حال در گفتگو با این مشاور ارشد و امین سید محمد خاتمی می‌توان شنونده انبوهی از نکات و اطلاعات جدی و ارزشمند بود که حتی اگر امروز در میان امواج اخبار پر سر و صدا به قدر کافی شنیده نشود، اما برای فردای ایران و خروج از دور باطل و تکرار آزموده‌ها مفید خواهد بود.


آرشیو برنامه تنگنا


بخش اول گفتگو با هادی خانیکی در برنامه تنگنا را ببینید

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

تهیه کننده و مجری: حامد شجاعی

مشاورین طرح: حامد سیاسی‌راد، سجاد شجاعی

دکور و تصویر: اشکان اشعریون 

دستیار تولید: محمد بدیعی

تدوین: سجاد پیروانی

کارگردان: علیرضا پوریوسف

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
تبلیغ دیباچه صفحات خبر