تیتر امروز

افزایش چند برابری اعتبارات پروژه‌های جاری شهرستان مسجدسلیمان 
با پیگیری‌های علیرضا ورناصری

افزایش چند برابری اعتبارات پروژه‌های جاری شهرستان مسجدسلیمان 

توزیع امتیازات تملک دارایی‌های استانی ۳٪ درآمد حاصل از صادرات نفت خام و گاز طبیعی بر طبق جدول ۵_۱۰ قانون بودجه ۱۴۰۰، با همت و پیگیری‌های علیرضا ورناصری سهم اعتبارات تخصیص شده به شهرستان مسجدسلیمان...
رئیسی: دولت ما دولت وفاق ملی است
مراسم تحلیف رئیس جمهوری سیزدهم برگزار شد

رئیسی: دولت ما دولت وفاق ملی است

رئیس جمهوری گفت که تحریم‌ها علیه ملت ایران باید لغو گردد و از هر طرح دیپلماتیک که باعث انجام این امر شود استقبال می‌کند.
انجمن شاعران مرده؛ ستایش زیبایی‌های هستی و دشواری انتخاب!
سینما با چاشنی تفکر ۲۱

انجمن شاعران مرده؛ ستایش زیبایی‌های هستی و دشواری انتخاب!

سینما با چاشنی تفکر عنوان ستون ثابت ناصر ذاکری روزنامه‌نگار پیشکسوت و پژوهشگر اقتصادی در دیدار است. ذاکری در این ستون هر بار ضمن مرور یک فیلم سینمایی به نکات تامل برانگیز آن فیلم از منظر اقتصاد...

مسی بعد از فینالیست شدن احساساتی شد/ خدایا از تو ممنونم!

مسی نوشت: ««خوشحالم و افتخار می‌کنم که به این گروه تعلق دارم. یک هدف دیگر برآورده شد. از خداوند سپاسگزارم که همچنان چنین لحظاتی را به من هدیه می‌دهد.»

کد خبر: ۹۹۴۵۳
۱۲:۳۰ - ۱۶ تير ۱۴۰۰

کوپا آمریکا لیونل مسی آرژانتین فینال

دیدارنیوز: لیونل مسی در پی صعود تیم ملی فوتبال آرژانتین به دیدار فینال چهل و هفتمین دوره مسابقات کوپا آمریکا ۲۰۲۱ با شکست کلمبیا در ضربات پنالتی، با انتشار پیامی در حساب کاربری رسمی‌اش در شبکه اجتماعی «اینستاگرام» ضمن تمجید از دروازه‌بان آلبی‌سلسته که سه پنالتی حریف را مهار کرد، نوشت: «خوشحالم و افتخار می‌کنم که به این گروه تعلق دارم. یک هدف دیگر برآورده شد. از خداوند سپاسگزارم که همچنان چنین لحظاتی را به من هدیه می‌دهد. پیش به سوی افتخارآفرینی. دیبو (مارتینس) تو شایسته‌اش بودی پدیده!»

کاپیتان آلبی‌سلسته همچنین در پایان بازی در گفت‌وگویی تصویری با اشاره به رویارویی با نیمار و برزیل در دیدار فینال این رقابت‌ها گفت: «می‌دانم که نیمار می‌خواست من را در فینال ببیند، چون او دوست من است. بازی با برزیلی که نیمار را دارد، خیلی سخت خواهد بود. ما می‌دانیم که او چه پتانسیلی به لحاظ فردی دارد.»

مسی همچنین درباره بازی با کلمبیا اظهار داشت: «می‌دانستیم که بازی سختی خواهد بود. بازی در وقت‌های قانونی مساوی شد و پنالتی هم به نوعی بخت‌آزمایی است، اما ما اعتماد به نفس زیادی داشتیم. ما در درون دروازه یک پدیده داریم و می‌دانستیم که ناجی ما در ضربات پنالتی خواهد بود و ناامید نبودیم. امیلیانو (دیبو) مارتینس شایسته چنین عملکردی بود، او یک پدیده است.»

وی تصریح کرد: «چیزی که بیشتر از هر چیزی می‌خواهم این است که با تیم ملی کشورم به قهرمانی برسم. واقعاً از این ۴۵ روز سخت لذت بردم. ما بابت این پیروزی خیلی خوشحالیم و این تیم شایسته رسیدن به فینال بود. همیشه سعی کرده‌ام که تمام توانم را برای تیم ملی آرژانتین بگذارم و حداکثر توانم را به نمایش بگذارم. همیشه می‌جنگم تا جامی را با تیم ملی بالای سر ببرم.»

برنده ۶ توپ طلا در پایان خاطرنشان کرد: «تاکنون در چند فینال با تیم ملی آرژانتین بازی کرده‌ام. فراتر از برد یا باخت، ما همیشه تا آخرین لحظه در کوپا آمریکا بوده‌ایم و حالا یکبار دیگر به فینال رسیدیم که این گروه شایسته‌اش است.»

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: