تیتر امروز

روحی صفت: منافع ملی را اولویت سیاست خارجی قرار نداده‌ایم
«دیپلمات»؛ برنامه هفتم

روحی صفت: منافع ملی را اولویت سیاست خارجی قرار نداده‌ایم

«دیپلمات» عنوان برنامه‌ای است از مجموعه رسانه‌ای دیدار که به گفتگو با دیپلمات‌های ایرانی اختصاص دارد. محسن روحی صفت، مسئول پیشین ستاد پشتیبانی افغانستان در وزارت امور خارجه میهمان هفتمین برنامه...

فرمانده میدان دولت رئیسی کیست؟

بر اساس گمانه زنی‌ها و شنیده‌های غیر رسمی، دکتر علی زاکانی که سابقه ۴ دوره نمایندگی مجلس و ریاست مرکز پژوهش‌ها را دارد، فرماندهی میدان دولت جدید را در حوزه معاون اولی به دست خواهد گرفت.

کد خبر: ۹۹۳۱۷
۱۳:۵۶ - ۱۵ تير ۱۴۰۰

فرمانده میدان دولت رئیسی کیست؟

دیدارنیوز ـ  بر اساس گمانه زنی‌ها و شنیده‌های غیر رسمی، دکتر علی زاکانی که سابقه ۴ دوره نمایندگی مجلس و ریاست مرکز پژوهش‌ها را دارد، فرماندهی میدان دولت جدید را در حوزه معاون اولی به دست خواهد گرفت.

بسیاری بر این عقیده هستند که شکست حلقه‌های نفوذ و فساد اقتصادی، نیاز به راهکار قانونی و اشراف بر ابعاد مختلف مفاسد اقتصادی دارد. زاکانی که سال‌ها مسئول بسیج دانشجویی بوده، دارای شبکه نخبگانی در تمامی استان‌ها و شهر‌های مختلف در سطوح متفاوت است.

زاکانی چه در رقابت‌های انتخاباتی و جه قبل از آن نشان داده که سر خط‌های مفاسد بزرگ را شناسایی و بی محابا افشاگری و برخورد می‌کند. رد صلاحیت تاجگردون، افشاگری برادران نجفی، افشای مفاسد طبری و ده‌ها مورد پیگیری و شناسایی و افشاگری و برخورد مسئولانه، کارنامه قوی و محکمی برای او ساخته است و از آنجا که آیت الله رئیسی با دقت و وسواس خاصی مدیران خود را انتخاب می‌کند، فارغ از صحنه پردازی عده‌ای که بیش از حد احساس تکلیف و خدمت میکنند!، به نظر میرسد زاکانی حداقل برای دوره اول ریاست جمهوری، به عنوان معاون اول ایفای نقش کند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی : ۰
غیر قابل انتشار : ۰
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۵:۰۶ - ۱۴۰۰/۰۴/۱۵
0
2
از کی تا حالا برای آدمی مثل زاکانی رپورتاژ آگهی میرید؟
حامد
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۸:۵۹ - ۱۴۰۰/۰۴/۱۵
0
0
قشنگ معلومه که این خبر را خود زاکانی بهتون داده تا خودشو به رییسی نشون بده وگرنه این ادم بی تربیت کجا و معاون اولی کجا؟
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
تبلیغ دیباچه صفحات خبر