تیتر امروز

فاضله غفوری: طالبان می‌خواهد زنان را زنده به گور کند!
گفتگوی دیدار با یک فعال حقوق زنان افغانستان

فاضله غفوری: طالبان می‌خواهد زنان را زنده به گور کند!

زنان افغانستان بعد از ۲۰ سال به نقطه اولی که طالبان در حکومت بود، برگشته اند. بسیاری از زنان فعال جامعه افغانستان مجبور به ترک این کشور شده اند. دیدار با فاضله غفوری، فعال حقوق زنان افغانستان...

استراماچونی به دنبال ستاره پرسپولیس

آندره‌آ استراماچونی که به تازگی سرمربی تیم الغرافه شده است نه تنها به دنبال جذب مهدی قایدی است که ستاره پرسپولیسی ها را هم برای بازی در این تیم مد نظر دارد.

کد خبر: ۹۹۰۰۲
۲۱:۵۵ - ۱۳ تير ۱۴۰۰

استراماچونی به دنبال ستاره پرسپولیس

دیدارنیوز: آندره آ استراماچونی به تازگی سرمربیگری الغرافه شد تا بعد از یک سال و نیم دوری از مربیگری با توجه به اینکه حالا می‌تواند کل پول دو فصلش را از استقلال بگیرد دوباره به شغل خود برگردد.

نکته مهم اینکه مدیران الغرافه خیلی زود فعالیتشان را جهت تقویت این تیم آغاز کرده و در پست‌های مختلف مشغول مذاکره با بازیکنان مورد نظرشان هستند. در این بین شنیده می‌شود استراماچونی برای پست هافبک روی علی کریمی و احمد نوراللهی دست گذاشته و می‌خواهد از میان آن‌ها یکی را جذب کند.


بیشتر بخوانید: پاسخ قطعی وینگر ذوب‌آهن به پیشنهاد استقلال و بازی در تیم ملی


شنیده‌ها حاکی از این است علی کریمی به پیشنهاد اولیه الغرافه پاسخ مثبت داده، اما احمد نوراللهی هنوز تصمیمی نهایی خود را برای جدایی از پرسپولیس نگرفته و شاید در صورت دریافت پیشنهاد مناسب در تیمی‌که حالا کاپیتان سوم آن است ماندنی شود.

 این اتفاق در حالی رخ داده که پیش از این گفته شده بود استراماچونی به مدیران الغرافه پیشنهاد کرده مهدی قایدی، ستاره جوان استقلالی‌ها را هم به خدمت بگیرند.

منبع: طرفداری
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر