تیتر امروز

ایران ۱ ـ آمریکا ۲؛ مبارزه به جای مذاکره!
المپیک توکیو (۱۱)، روز شکست‌های بزرگ

ایران ۱ ـ آمریکا ۲؛ مبارزه به جای مذاکره!

در ششمین روز از بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو، بخت از ورزشکاران ایرانی روگردان شد و تقریبا هیچ یک از شرکت‌کنندگان ما نتوانستند در حد انتظار به موفقیتی دست پیدا کنند.
سرنوشت برجام در دولت رئیسی؛ چشم‌اندازی در مه!

سرنوشت برجام در دولت رئیسی؛ چشم‌اندازی در مه!

مذاکرات برای احیای برجام در دولت رئیسی ادامه می‌یابد. رحمن قهرمان‌پور تحلیلگر مسائل سیاسی در مورد سرنوشت برجام می‌گوید ایران و آمریکا هر خواهان توافق هستند اما رسیدن به توافق تنها با با خواست...

غایبان تراکتور برابر استقلال ۹ نفر شدند

غایبان تراکتور برای دیدار فردا مقابل استقلال ۹ نفر شدند و معلوم نیست فیروز کریمی با چه ترکیبی در ورزشگاه آزادی برابر استقلال بازی خواهد کرد.

کد خبر: ۹۸۹۴۴
۱۴:۲۹ - ۱۳ تير ۱۴۰۰

غایبان تراکتور برابر استقلال ۹ نفر شدند

دیدارنیوز - شاگردان فیروز کریمی در حالی فردا (سه‌شنبه) در ورزشگاه آزادی تهران مقابل استقلال صف‌آرایی خواهند کرد که تراکتور با تعداد زیادی از بازیکنان مصدوم و محروم مواجه است.

اکبر ایمانی، مهدی تیکدری، میلاد فخرالدینی و میثم تیموری؛ محرومان تراکتور در دیدار مقابل استقلال هستند و محمدرضا خانزاده  و حمید بوحمدان نیز به دلیل مصدومیت قادر به همراهی شاگردان فیروز کریمی نخواهند بود. سعید واسعی هم که به دلیل مسائل انضباطی و اختلاف با خطیبی مدتی از تمرینات دور بود و به تازگی به جمع شاگردان کریمی پیوسته است به نظر می‌رسد به دلیل دور بودن از شرایط مسابقه به این دیدار نخواهد رسید. از سوی دیگر اشکان دژاگه و مسعود شجاعی هم مدتهاست که در تمرینات تراکتور حضور ندارند.

دیدار استقلال - تراکتور در هفته بیست‌وششم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور از ساعت ۱۹:۴۵ سه‌شنبه هفته جاری برگزار می‌شود.

منبع: میزان
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: