تیتر امروز

با چراغ گرد شهر در پی علی

با چراغ گرد شهر در پی علی

انسان قرن کنونی دستش از دامان علی کوتاه شده و ره گم کرده؛ گویی آدمیت رو به احتضار است و برگشت آن تنها با یاد علی امکان پذیر است. غدیر یادآور آدمیت است؛ آدمیتی که شتابان رو به نیستی می‌رود
ایران ۱ ـ آمریکا ۲؛ مبارزه به جای مذاکره!
المپیک توکیو (۱۱)، روز شکست‌های بزرگ

ایران ۱ ـ آمریکا ۲؛ مبارزه به جای مذاکره!

در ششمین روز از بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو، بخت از ورزشکاران ایرانی روگردان شد و تقریبا هیچ یک از شرکت‌کنندگان ما نتوانستند در حد انتظار به موفقیتی دست پیدا کنند.

اولیانوف: هدف مذاکرات وین احیای برجام به شکل اولیه است نه چیزی بیشتر

نماینده روسیه در واکنش به درخواست‌های زیاده‌خواهانه غرب در مذاکرات وین، تاکید کرد هدف از این گفت‌وگوها فقط احیای برجام به شکل اولیه آن است، نه چیزی بیشتر.

کد خبر: ۹۸۸۴۴
۰۹:۴۷ - ۱۳ تير ۱۴۰۰

اولیانوف: هدف مذاکرات وین احیای برجام به شکل اولیه است نه چیزی بیشتر

دیدارنیوز - «میخائیل اولیانوف» نماینده روسیه در سازمان‌های بین‌المللی در توییتی، تاکید کرد هدف از گفت‌وگوهای برجامی وین، احیای این توافق به شکل اولیه آن است.

او در واکنش به صحبت‌های «سرگئی لاوروف» وزیر خارجه روسیه در این خصوص که غرب مسائل دیگر را مانند برنامه موشکی ایران و مسائل منطقه‌ای پیش می‌کشد، نوشت: هدف توافق شده گفت‌وگوهای وین، احیای برجام در شکل اولیه آن است. نه چیزی بیشتر نه چیزی کمتر.

وزیر خارجه روسیه پیشتر در کنفرانس مطبوعاتی مشترک با همتای بحرینی خود ضمن اشاره به رونمایی قریب‌الوقوع از نسخه‌ جدیدی از مفهوم امنیت جمعی در خلیج فارس، تأکید کرد موضع ایران در قبال پرونده هسته‌ای منصفانه است اما غرب تلاش می‌کند تعهدات جدیدی را به تهران تحمیل کند.

«ماریا زاخارووا» سخنگوی وزارت خارجه روسیه هم تأکید کرده بود در مذاکرات وین، هیچ گونه گفت‌وگویی درباره اصلاح یا گسترش توافق هسته‌ای با ایران انجام نشده است.

میخائیل اولیانوف نماینده روسیه در سازمان‌های بین‌المللی روز پنجشنبه در توییتی درباره زمان آغاز دور هفتم مذاکرات اعلام کرد: «گفت‌وگوهای وین درباره برجام به محض این که همه کشورهای مشارکت‌کننده آمادگی آنچه دور پایانی مذاکرات تصور می‌شود را داشته باشند، ادامه پیدا خواهد کرد که هنوز این مسئله محقق نشده است».


منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: