تیتر امروز

پیام دکتر مصدق به تختی بعد از قهرمانی المپیک

پیام دکتر مصدق به تختی بعد از قهرمانی المپیک

قهرمانی ورزشکاران در مسابقات المپیک بهانه‌ای است برای سران و مقامات کشور‌ها که به قهرمان خود تبریک گفته و او را مورد تقدیر قرار دهند. خواندن نامه مصدق به تختی در ۶۵ سال قبل خالی از لطف نیست.
چالش‌های برند سیاسی رئیسی؛ از کابینه تا کارآمدی و فسادستیزی
دیدار ۱۴۰۰؛ گفتگو با رسول بابایی متخصص کمپین‌های انتخاباتی و برندینگ سیاسی

چالش‌های برند سیاسی رئیسی؛ از کابینه تا کارآمدی و فسادستیزی

آخرین برنامه دیدار ۱۴۰۰ که به بررسی برند سیاسی نامزد‌های انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۴۰۰ اختصاص داشت، به چالش‌های پیش‌روی برند ابراهیم رئیسی پرداخته است. مردی که حالا ساکن پاستور است!

وانگ یی: چین مداخله خارجی را تحمل نمی‌کند

وزیر خارجه چین امروز (شنبه) گفت، این کشور مداخله خارجی در امور داخلی خود را تحمل نمی‌کند و به سایر کشورها اجازه نخواهد داد تا در تحولات و امورش مداخله کنند.

کد خبر: ۹۸۷۹۳
۱۸:۰۰ - ۱۲ تير ۱۴۰۰

وانگ یی: چین مداخله خارجی را تحمل نمی‌کند

دیدارنیوز - به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، وانگ یی، وزیر خارجه چین در مراسم افتتاح نهمین نشست صلح جهانی در پکن گفت: چین در امور داخلی دیگر کشورها مداخله نمی‌کند و در تحولات آنها مانع نمی‌تراشد و برای همین منظور مداخله دیگر کشورها در امور داخلی خودش یا مانع تراشی در تحولاتش را نیز تحمل نمی‌کند.

وی بار دیگر تاکید کرد که چین امروز دیگر مانند ۱۰۰ سال قبل نیست و افزود: هیچکس نباید اراده و قدرت تزلزل ناپذیر مردم چین در دفاع از حاکمیت دولت خود و منافع توسعه کشور را دست کم بگیرد.

این نشست در سال ۲۰۱۲ با ابتکار عمل دانشگاه "تسینگوآ" با حضور بیش از ۱۰۰ کارشناس برگزار شد. شعار امسال این نشست "همکاری امنیت بین‌الملل در دوران پسا کرونا: حمایت و تمرین چند جانبه گرایی" نام دارد.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی : ۰
غیر قابل انتشار : ۰
تیمور
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۰۲ - ۱۴۰۰/۰۴/۱۲
0
0
باید سر اژدها را برید وگرنه به جای یک سر هفت سر میشود ودیگر نمی شود کاری کرد من با تمام وجودم این را میگویم وبا تمام علاقه ایی که به انقلاب وایران دارم از روسیه وچین باید دوری کرد چون یک زمانی از آ مریکا برای ما بدتر میشوند ما باید روی پای خودمان بایستیم حتی اگر از گرسنگی بمیریم اینها کمونیستند وفرقی با سرمایه داری ندارند شیوه متفاوت است ولی راه یکی است