تیتر امروز

بحران آب خوزستان را نمی توان با هندسه و ریاضی حل کرد!
رئیس دانشکده علوم آب دانشگاه شهید چمران اهواز:

بحران آب خوزستان را نمی توان با هندسه و ریاضی حل کرد!

دکتر مهدی قمیشی رئیس دانشکده آب دانشگاه شهید چمران اهواز مشکل آب در خوزستان را نه ناشی از سدها که ناشی از نگاه کلان مدیران کشور به مقوله آب می‌داند. نگاهی که او به هندسه و ریاضی تشبیه می‌کند!
کودتای نافرجام ترکیه؛ راز توفیق اردوغان در برابر نظامیان
از سعدآباد تا توپکاپی ۱۰ + فایل صوتی

کودتای نافرجام ترکیه؛ راز توفیق اردوغان در برابر نظامیان

از «سعدآباد تا توپکاپی» عنوان ستون رضا قنبری روزنامه‌نگار و کارشناس مسائل ترکیه در دیدار است؛ که به سیاست و جامعه ترکیه، مشترکات فرهنگی ایران و ترکیه و روابط پر پیچ و خم آن‌ها می‌پردازد. دهمین...

سیکو هاشیموتو، رئیس کمیته برگزاری توکیو۲۰۲۰ اعلام کرد که برگزاری بازی‌های المپیک بدون حضور تماشاگران همچنان گزینه مورد بررسی و قابل توجه میزبان خواهد بود.

کد خبر: ۹۸۷۷۰
۱۴:۴۵ - ۱۲ تير ۱۴۰۰

المپیک بدون تماشاگر؟

دیدارنیوز - سیکو هاشیموتو، رئیس کمیته برگزاری توکیو۲۰۲۰ اعلام کرد که برگزاری بازی‌های المپیک بدون حضور تماشاگران همچنان گزینه مورد بررسی و قابل توجه میزبان خواهد بود.

سیکو هاشیموتو، رئیس کمیته برگزاری توکیو در این خصوص خاطرنشان ساخت که ممنوع کردن همه طرفداران از بازی‌های المپیک توکیو هنوز هم یک گزینه است. این اعلامیه می‌تواند یک عقب نشینی در مقابل تصمیمی که ۱۰روز پیش توسط برگزارکنندگان اعلام شده بود تلقی شود. چندی پیش مسئولین کمیته برگزاری و دولت ژاپن اعلام کردند که به تعداد محدودی ازطرفداران محلی- حداکثر ۱۰ هزار نفر- اجازه می‌دهد در بازی‌ها شرکت کنند. از سوی دیگر ورود و حضور تماشاگران خارج از ژاپن نیز بدلیل احتمال افزایش خطر ابتلا، قبلا ممنوع شده بود. 

هاشیموتو در جلسه توجیهی در اینباره گفت: وضعیت عفونت تغییر می‌کند و چگونگی بروز آن هنوز مشخص نیست.اما از دیدگاه توکیو ۲۰۲۰، ما همچنین گزینه‌ای برای نداشتن تماشاگر داریم.

تصمیم دیگر درمورد هواداران می‌تواند هفته آینده پس از جلسه کمیته بین المللی المپیک، برگزار کنندگان محلی، دولت ژاپن، مقامات فرمانداری توکیو و کمیته بین المللی پارالمپیک اعلام شود.

منبع: اینتر آذ
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: