تیتر امروز

ایران ۱ ـ آمریکا ۲؛ مبارزه به جای مذاکره!
المپیک توکیو (۱۱)، روز شکست‌های بزرگ

ایران ۱ ـ آمریکا ۲؛ مبارزه به جای مذاکره!

در ششمین روز از بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو، بخت از ورزشکاران ایرانی روگردان شد و تقریبا هیچ یک از شرکت‌کنندگان ما نتوانستند در حد انتظار به موفقیتی دست پیدا کنند.
سرنوشت برجام در دولت رئیسی؛ چشم‌اندازی در مه!

سرنوشت برجام در دولت رئیسی؛ چشم‌اندازی در مه!

مذاکرات برای احیای برجام در دولت رئیسی ادامه می‌یابد. رحمن قهرمان‌پور تحلیلگر مسائل سیاسی در مورد سرنوشت برجام می‌گوید ایران و آمریکا هر خواهان توافق هستند اما رسیدن به توافق تنها با با خواست...

کلاهبرداری از فوتبالیست حرفه‌ای در هرمزگان

سرگرد احسان بهمنی، رئیس پلیس فتا استان هرمزگان از کشف یک پرونده کلاهبرداری اینستاگرامی خبر داد و گفت: افراد کلاهبردار با تبلیغات گسترده در شبکه‌های اجتماعی مجازی تورگستری می‌کنند.

کد خبر: ۹۸۴۰۶
۱۳:۰۸ - ۰۹ تير ۱۴۰۰

کلاهبرداری از فوتبالیست حرفه‌ای

دیدارنیوز ـ سرگرد بهمنی افزود: در روز گذشته شخصی از طریق صفحه ورزشی اینستاگرامی از یک فوتبالیست هرمزگانی مبلغ ۱۱ میلیون ریال کلاهبرداری کرده بود.

او افزود: در تحقیقات اولیه مشخص شد متهم با انتشار تبلیغ فروش کفش‌های ورزشی خارجی با تخفیف ویژه در استوری پیج‌های پرطرفدار بلاگرها، موفق به هدایت افراد به فروشگاه جعلی خود در اینستاگرام شده است.

رئیس پلیس فتا استان هرمزگان گفت: متهم پس از ارتباط با مشتری در دایرکت و اعلام شماره کارت بانکی هزینه کفش ورزشی را دریافت و تا مدتی با دروغگویی موجب امیدواری مشتری جهت دریافت کالا یا پول پرداختی شده است.

بهمنی با بیان اینکه هویت و مکان متهم حقیقی در استانی دیگر شناسایی و ضمن هماهنگی با مقام قضائی حساب‌های بانکی وی مسدود شد، تصریح کرد: در ادامه تحقیقات مشخص شد متهم مبلغ دریافتی از شاکی این پرونده را به کارت بانکی شاکی دیگری برای اخذ رضایت واریز کرده است.

وی ادامه داد: با دستور مقام قضائی مبلغ متعلق به شاکی پرونده از حساب بانکی متهم به وی عودت و پرونده به پلیس فتا استان مربوطه برای اقدامات نهایی و صدور کیفرخواست ارجاع شد.

رئیس پلیس استان هرمزگان ضمن توصیه به شهروندان برای بررسی صحت و اصالت فروشگاه‌های مجازی و عدم اعتماد به تبلیغات وسوسه انگیز، بیان کرد: برخی از افراد کلاهبردار با راه اندازی فروشگاه‌های جعلی در اینستاگرام و تبلیغات گسترده موفق به جلب اعتماد و دریافت بیعانه یا کل مبلغ از مشتریان بی خبر می‌شوند، لذا ازهموطنان خواستاریم مراتب را از طریق نشانی پلیس فتا به آدرس www.cyberpolice.ir بخش ارتباطات مردمی به همکاران ما گزارش کنند.

منبع: رویداد24
برچسب ها: کلاهبرداری
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: