تیتر امروز

تقی‌پور: اتباع خارجی، در آمار بازماندگان از تحصیل نیستند/ آموزش‌‌و ‌پرورش باید سراغ موسسات مردم‌نهاد برود/ در آموزش استراتژی نداریم
عضو هیات مدیره مجمع خیرین کشور در گفت‌وگوی اختصاصی با دیدارنیوز:

تقی‌پور: اتباع خارجی، در آمار بازماندگان از تحصیل نیستند/ آموزش‌‌و ‌پرورش باید سراغ موسسات مردم‌نهاد برود/ در آموزش استراتژی نداریم

در یکی از سلسله گفت‌وگو‌های ویژه، دکتر اشکان تقی‌پور عضو هیات مدیره مجمع خیرین کشور مهمان دیدارنیوز بود؛ او دلایل و علت بالا رفتن آمار بازماندگان از تحصیل را به طور مفصل توضیح داد.

بازنشستگان مشمول رتبه بندی می‌شوند؟

معلمانی که قبل از تصویب قانون رتبه بندی بازنشسته شده اند مشمول فوق العاده رتبه بندی نخواهند بود.

کد خبر: ۹۸۱۸۴
۱۲:۲۵ - ۰۸ تير ۱۴۰۰

بازنشستگان و طرح رتبه بندی

دیدارنیوز ـ آخرین اخبار رتبه بندی معلمان از بررسی ماده به ماده ان در کمیسیون آموزش مجلس خبر می‌دهد. در لایحه رتبه بندی معلمان به موارد مختلفی اشاره شده است.

در ماده ۷ این لایحه آمده است: فوق العاده رتبه بندی در احکام کارگزینی معلمان تعیین می‌شود. فوق العاده مذکور درصدی از مجموع حقوق ثابت و فوق العاده‌های مستمر آنان است که به طور میانگین ۲۵ درصد بیشتر از میانگین حقوق و فوق‌العاده‌های مستمر مشمولان قانون مدیریت خدمات کشوری در نظر گرفته می‌شود.

این فوق العاده به صورت مستمر و مشمول کسور بازنشستگی است. درصد‌های فوق العاده هریک از رتبه‌های موضوع این قانون در آیین نامه اجرایی تعیین خواهد شد. اما بر اساس تبصره این ماده معلمانی که قبل از تصویب قانون رتبه بندی بازنشسته شده اند مشمول فوق العاده رتبه بندی نخواهند بود و مانند سار کامندان مشمول قانون مدیریت خدمات کشور تابع احکام قانون مذکور خواهند بود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی