تیتر امروز

با چراغ گرد شهر در پی علی

با چراغ گرد شهر در پی علی

انسان قرن کنونی دستش از دامان علی کوتاه شده و ره گم کرده؛ گویی آدمیت رو به احتضار است و برگشت آن تنها با یاد علی امکان پذیر است. غدیر یادآور آدمیت است؛ آدمیتی که شتابان رو به نیستی می‌رود
ایران ۱ ـ آمریکا ۲؛ مبارزه به جای مذاکره!
المپیک توکیو (۱۱)، روز شکست‌های بزرگ

ایران ۱ ـ آمریکا ۲؛ مبارزه به جای مذاکره!

در ششمین روز از بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو، بخت از ورزشکاران ایرانی روگردان شد و تقریبا هیچ یک از شرکت‌کنندگان ما نتوانستند در حد انتظار به موفقیتی دست پیدا کنند.

مربی مشهوری که خودرویش را برای مهاجم استقلال فروخت

پرداخت پاداش بازیکنان استقلال توسط فرهاد مجیدی از سوژه های مهم استقلال در روزهای گذشته بود که سروصدای زیادی کرد.

کد خبر: ۹۸۱۶۹
۱۱:۲۳ - ۰۸ تير ۱۴۰۰

مربی مشهوری که خودرویش را برای مهاجم استقلال فروخت

دیدارنیوز - فرهاد مجیدی به خاطر پیروزی شاگردانش مقابل پدیده و گل گهر سیرجان به آنها پاداش داد و خیلی ها گفتند این کار را باید باشگاه انجام بدهد نه سرمربی.

در همین راستا بد نیست بدانید مشابه این اتفاق در لیگ ۸۴ هم در استقلال افتاده بود. جایی که رضا عنایتی مهاجم گلزن استقلال دچار مشکلات مالی شد و امیر قلعه نویی ماشین خود را فروخت تا مشکل عنایتی حل شود. البته این که آقای گل استقلالی ها بعدها پول قلعه نویی را پس داد یا نه، نمی دانیم اما به هر حال رفتارهای امروز مجیدی در استقلال مسبوق به سابقه است.


بیشتر بخوانید: پیشنهادات اروپایی و قطری برای ستاره استقلال


بازیکنان استقلال بعد از پاداش های مجیدی به شوخی گفته بودند هر وقت او پاداش می دهد ما می بریم اما هنوز مجیدی اعلام نکرده که برای بازی با شاگردان منصوریان هم پاداش می دهد یانه؟


منبع: فرادید
برچسب ها: فرهاد مجیدی
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: