تیتر امروز

تحلیف رئیسی، آخرین پرده روحانی؛ هر دو در یک قاب
گزارش ویژه دیدار از خانه ملت

تحلیف رئیسی، آخرین پرده روحانی؛ هر دو در یک قاب

امروز پنجشنبه ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ سیزدهمین رییس جمهوری ایران در حضور مقامات لشکری و کشوری و مهمانان خارجی از حدود ۱۱۵ کشور، سوگند یاد کرد که پاسدار مذهب رسمی و نظام جمهوری اسلامی و قانون اساسی کشور...
رئیسی: دولت ما دولت وفاق ملی است
مراسم تحلیف رئیس جمهوری سیزدهم برگزار شد

رئیسی: دولت ما دولت وفاق ملی است

رئیس جمهوری گفت که تحریم‌ها علیه ملت ایران باید لغو گردد و از هر طرح دیپلماتیک که باعث انجام این امر شود استقبال می‌کند.
انجمن شاعران مرده ؛ ستایش زیبایی‌های هستی و دشواری انتخاب!
سینما با چاشنی تفکر ۲۱

انجمن شاعران مرده ؛ ستایش زیبایی‌های هستی و دشواری انتخاب!

سینما با چاشنی تفکر عنوان ستون ثابت ناصر ذاکری روزنامه‌نگار پیشکسوت و پژوهشگر اقتصادی در دیدار است. ذاکری در این ستون هر بار ضمن مرور یک فیلم سینمایی به نکات تامل برانگیز آن فیلم از منظر اقتصاد...

حزب‌الله: از تحریم و محاصره نمی‌ترسیم و در خط مقاومت باقی می‌مانیم

ابراهیم موسوی عضو فراکسیون حزب‌الله در پارلمان لبنان که برای بهره‌برداری از یک ژنراتور برق در مطنقه «البقاع» حاضر شده بود، خطاب به حاضران گفت گفت، تحریم لبنان به جایی نخواهد رسید و مقاومت ادامه خواهد داشت.

کد خبر: ۹۸۰۷۶
۱۵:۴۳ - ۰۷ تير ۱۴۰۰

حزب‌الله

دیدارنیوز - «ابراهیم الموسوی» عضو فراکسیون حزب‌الله در پارلمان لبنان «الوفاء للمقاومه» (وفاداری به مقاومت) در سخنانی گفت: در خط مقاومت باقی می‌مانیم و تحریم و محاصره و غیره ما را نمی‌ترساند.

بر اساس گزارش وبگاه «العهد»، وی که برای بهره‌برداری از یک ژنراتور برق در مطنقه «البقاع» حاضر شده بود، خطاب به حاضران گفت: همه شما و مردم این منطقه می‌دانید که محاصره غزه موثر نبوده است؛ محاصره و تحریم در یمن، سوریه و عراق به نتیجه‌ای نرسیده و این محاصره علیه لبنان نیز به نتیجه‌ای نرسیده و نخواهد رسید.

اخیرا، یک قانونگذار آمریکایی، در راستای تلاش‌ها برای کاستن از نفوذ جنبش حزب‌الله در لبنان،  طرحی ارائه کرده که خواستار معلق کردن ۲۰ درصد از کمک‌های امنیتی آمریکا به این کشور بحران‌زده است. 

«ابراهیم امین السید» رئیس شورای سیاسی حزب‌الله هم در مراسم دیگری گفت، این جنبش تمام تلاش خود را برای تشکیل هر چه سریعتر دولت جدید لبنان را انجام می‌دهد.

وی در ادامه به میانجی‌گری حزب‌الله میان «میشل عون» رئیس‌جمهور، «نبیه بری» رئیس پارلمان و «جبران باسیل» رئیس جریان آزاد ملی لبنان اشاره کرد و افزود، وضعیت کنونی لبنان دیگر تعلل نمی‌پذیرد.


منبع: انتخاب
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: