تیتر امروز

بحران آب خوزستان را نمی توان با هندسه و ریاضی حل کرد!
رئیس دانشکده علوم آب دانشگاه شهید چمران اهواز:

بحران آب خوزستان را نمی توان با هندسه و ریاضی حل کرد!

دکتر مهدی قمیشی رئیس دانشکده آب دانشگاه شهید چمران اهواز مشکل آب در خوزستان را نه ناشی از سدها که ناشی از نگاه کلان مدیران کشور به مقوله آب می‌داند. نگاهی که او به هندسه و ریاضی تشبیه می‌کند!
کودتای نافرجام ترکیه؛ راز توفیق اردوغان در برابر نظامیان
از سعدآباد تا توپکاپی ۱۰ + فایل صوتی

کودتای نافرجام ترکیه؛ راز توفیق اردوغان در برابر نظامیان

از «سعدآباد تا توپکاپی» عنوان ستون رضا قنبری روزنامه‌نگار و کارشناس مسائل ترکیه در دیدار است؛ که به سیاست و جامعه ترکیه، مشترکات فرهنگی ایران و ترکیه و روابط پر پیچ و خم آن‌ها می‌پردازد. دهمین...

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: احتمال فروپاشی اسرائیل به دلیل شرایط درونی و اضمحلال نظام سرمایه‌داری آمریکا بسیار زیاد شده است و پیروزی درست در زمانی محقق شد که معاهده قرن و همکاری با رژیم اشغالگر قدس توسط کشورها اتفاق افتاده بود.

کد خبر: ۹۸۰۷۳
۱۵:۳۸ - ۰۷ تير ۱۴۰۰

بادامچیان:

دیدارنیوز - اسدالله بادامچیان در نشست فوق العاده کنفرانس احزاب حامی مقاومت که به همت حزب موتلفه اسلامی برگزار شد، پیروزی اخیر فلسطینیان را فتح مبین عنوان کرد و اظهار داشت: بازتاب این پیروزی در سرزمین‌های اشغالی منجر به هراس اسرائیلی‌ها و امیدبخشی به فلسطینی‌ها شد و جشن پیروزی بعد از پذیرش آتش‌بس فتح مبین دیگری بود.

وی تصریح کرد: تغییر نوع مبارزه از سنگ به موشک باید گسترده‌تر شود و ایجاد ناامنی برای صهیونیست‌ها مرحله دیگر مبارزه است. هر جاسوس و خائن وابسته به اسرائیل باید دچار هراس شود.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی، ادامه داد: احتمال فروپاشی اسرائیل به دلیل شرایط درونی و اضمحلال نظام سرمایه‌داری آمریکا بسیار زیاد شده است و پیروزی درست در زمانی محقق شد که معاهده قرن و همکاری با رژیم اشغالگر قدس توسط کشورها اتفاق افتاده بود.

بادامچیان افزود: اکنون آمریکا سردرگم حمایت یا عدم‌حمایت از اسرائیل به دلیل بحران‌های موجود است. آن‌ها می‌خواهند قبل از رفراندوم کلی در فلسطین از شرایط بهره ببرند و باید از این شرایط به‌گونه‌ای استفاده کنیم که ضرر اسرائیل و غرب برای آمریکا بیشتر شود.

وی با بیان تجربه پیروزی انقلاب اسلامی ایران تأکید کرد: داشتن نقشه راه برای اداره جهان پس از سقوط اسرائیل مهم است و یکی از برکات جلسه ما این است که در این زمینه فعالیت کنیم.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در بخش دیگری از سخنان خود به حادثه تلخ مدرسه سیدالشهدای کابل اشاره کرد و گفت: در افغانستان نیازمند کار جدی هستیم، حادثه شهادت دختران دانش‌آموز در این کشور موجب جریحه‌دار شدن احساسات جهان شد و همین امر زمینه کار جدید در این کشور است.

وی همچنین با اشاره به تحولات بحرین، گفت: در بحرین نیز نیازمند فعالیت تازه هستیم، در قضیه کشمیر نیز نباید غفلت کرد و مسلمانان این منطقه باید در امن و آسایش باشند.

وی در پایان با تاکید بر اینکه احزاب چنین توانایی را فراتر از دولت‌ها دارند، از هدف تشکیل دولت کریمه اسلامی و نقش احزاب در کشورهای اسلامی برای تحقق این مهم گفت.


منبع: ایسنا
برچسب ها: بادامچیان
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی : ۰
غیر قابل انتشار : ۰
ناشناس
|
United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland
|
۱۵:۴۶ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۷
0
0
احتمال؟!!! مگر تا دیروز حماس پیروز نشده بود حالا تازه صحبت از احتمال میکنید؟ ما رو سر کار گذاشتید؟ اینهمه پول تو حلق حماس و حزب الله واسه یه احتمال؟ زرشک....