تیتر امروز

حجازی، پس از ۴۵ سال در المپیک!
المپیک توکیو (۱۲)

حجازی، پس از ۴۵ سال در المپیک!

شنیدن نام حجازی در بازی فوتبال مصر ـ برزیل در بازی‌های توکیو ۲۰۲۰ یادآور خاطرات آخرین تیم ایران در بازی‌های المپیک ۱۹۷۶ مونترال بود.
کرونا و دولت دوازدهم؛ هزار وعده خوبان....

کرونا و دولت دوازدهم؛ هزار وعده خوبان....

حسن روحانی و وزیر بهداشت پرحاشیه‌اش از ابتدای پاندمی کرونا چه وعده‌هایی دادند و آیا دولت توانست در مهار و مدیریت این فاجعه بزرگ موفق عمل کند؟ گزارش نسرین نیکنام نگاهی دارد به این ماجرا....

آلمان: داعش در حال نفوذی فراتر از عراق و سوریه است

وزیر امور خارجه آلمان در آستانه اجلاس جهانی در رم درباره مبارزه با داعش گفت که این گروه شبه نظامی "عقب رانده شده"، اما شکست نخورده است.

کد خبر: ۹۸۰۷۱
۱۵:۳۴ - ۰۷ تير ۱۴۰۰

آلمان:

دیدارنیوز - به نقل از خبرگزاری فرانسه، هایکو ماس، وزیر امور خارجه آلمان هشدار داد که گروه داعش در حال دستیابی به نفوذی فراتر از عراق و سوریه است.

ائتلاف تحت رهبری آمریکا امروز (دوشنبه) در رم تشکیل جلسه می‌دهد تا در مورد استراتژی‌های مبارزه با تروریسم بحث کند.

ماس گفت: در رم، ما به صراحت توضیح اعلام می‌کنیم که به تروریست‌ها حتی یک سانت هم اجازه حضور نخواهیم داد حتی در آفریقا.

وزرای خارجه ائتلاف ۸۳ کشور قرار است در مورد مبارزه با گروه‌های تروریستی در سوریه و عراق و همچنین آفریقا و افغانستان سخنرانی کنند. طبق گزارش رسانه‌ها، دومینیک راب، وزیر خارجه انگلیس قصد دارد ۱۴.۷ میلیون یورو (۱۷.۵۳ میلیون دلار) در قبال مبارزه با داعش تعهد کند. ائتلاف جهانی ضد داعش پیش از این مأموریت‌هایی را در سوریه و عراق آغاز کرده است. ارتش آلمان حدود ۲۵۰ سرباز دارد که نیرو‌های مسلح عراق را آموزش می‌دهند.

منبع: ایسنا
برچسب ها: داعش
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: