تیتر امروز

حجازی، پس از ۴۵ سال در المپیک!
المپیک توکیو (۱۲)

حجازی، پس از ۴۵ سال در المپیک!

شنیدن نام حجازی در بازی فوتبال مصر ـ برزیل در بازی‌های توکیو ۲۰۲۰ یادآور خاطرات آخرین تیم ایران در بازی‌های المپیک ۱۹۷۶ مونترال بود.
کرونا و دولت دوازدهم؛ هزار وعده خوبان....

کرونا و دولت دوازدهم؛ هزار وعده خوبان....

حسن روحانی و وزیر بهداشت پرحاشیه‌اش از ابتدای پاندمی کرونا چه وعده‌هایی دادند و آیا دولت توانست در مهار و مدیریت این فاجعه بزرگ موفق عمل کند؟ گزارش نسرین نیکنام نگاهی دارد به این ماجرا....

کیهان: سانحه درگذشت سربازمعلم‌ها و خبرنگاران بخاطر بزرگنمایی تحریم‌ها بود!

روزنامه کیهان در یادداشت امروز خود با حملاتی همیشگی به دولت روحانی، علت وقوع حوادث درگذشت سرباز معلم‌ها و خبرنگاران به دلیل بزرگنمایی تحریم‌ها بود.

کد خبر: ۹۸۰۰۸
۱۱:۱۴ - ۰۷ تير ۱۴۰۰

کیهان: سانحه درگذشت سربازمعلم ها و خبرنگاران بخاطر بزرگنمایی تحریم ها بود!

دیدارنیوز - روزنامه کیهان به عنوان یکی از ارگان‌های دولت رئیسی در انتقاد از روزنامه ایران که در گزارشی به دوسانحه درگذشت سربازمعلم‌ها و خبرنگاران پرداخته است نوشت:  اشرافیت ناکارآمد مدعی اصلاحات - اعتدال که ۸ سال به مردم ظلم کرد و مدعی شد که بدون برداشته شدن تحریم نمی‌توانیم کاری از پیش ببریم، توان عظیم داخلی را پای آرزواندیشی و وعده‌های پوچ معطل گذاشت و فرصت‌های بسیاری را سوزاند، با بزک و اعتماد به دشمنان، مذاکره منفعلانه و ملتمسانه و بدهکار نشان دادن کشور، ملت را تحقیر، دشمن را خوشحال و گستاخ‌تر و تحریم‌ها را چند برابر کرد و حتی آب خوردن مردم را به رفع تحریم منوط کرد، اکنون جان مردم را هم به این دستاویز بند می‌کند.

بی‌برنامگی و نابلدی و عدم باور به توانایی‌های ملی از سوی این طیف در حالی است که مدیران انقلابی با روحیه بسیجی و جهادی در دوره تحریم‌ها، بن‌بست‌ها را شکستند و به چرخه هسته‌ای و سوخت ۲۰ درصد، ماهواره، موشک، زیردریایی، تولید بنزین و واکسن کرونا دست یافتند، اما مدعیان اصلاحات برخی توانمندی‌ها را به حراج گذاشتند و در سودای فروش دیگر مؤلفه‌های اقتدار کشور بودند که ناکام ماندند.

منبع: کیهان
برچسب ها: کیهان
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: