تیتر امروز

کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس طی هفته جاری به بررسی نحوه اختصاص و هزینه کرد مبلغ یک میلیارد یورو از محل صندوق توسعه ملی برای مبارزه با بیماری کرونا خواهد پرداخت.

کد خبر: ۹۷۷۶۷
۱۷:۳۰ - ۰۵ تير ۱۴۰۰

 

سرنوشت یک میلیارد یورو برای مبارزه با کرونا مشخص می شود

دیدارنیوز: کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی طی هفته جاری در روز‌های یکشنبه و سه‌شنبه (۶ و ۸ تیر ماه) در نوبت عصر جلسه خواهد داشت.

این کمیسیون در جلسه روز یکشنبه، به بررسی و اتخاذ تصمیم پیرامون مشکلات برخی از دستگاه‌های اجرائی ناشی از اجرای اجزاء (۱) و (۷) بند (الف) تبصره (۱۲) قانون بودجه سال ۱۴۰۰ کل کشور و طرح قانون اختیار به دولت جهت کمک به پروژه‌های زیربنایی در برنامه، بودجه و محاسبات می‌پردازد.

کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس در نشست روز سه شنبه خود، رسیدگی به موضوع نحوه اختصاص و هزینه کرد مبلغ یک میلیارد یورو از محل صندوق توسعه ملی برای مبارزه با بیماری کرونا براساس درخواست انجام تحقیق و تفحص آقایان احمد امیرآبادی فراهانی نماینده مردم قم و رحمت الله نوروزی نماینده مردم علی آباد کتول و تقاضای اعمال ماده (۲۳۴) آقای مهدی عسگری نماینده کرج و اشتهارد را در دستور کار خود دارد.

همچنین کمیته‌های اقتصادی و امور اجتماعی و فرهنگی این کمیسیون روز یکشنبه صبح طرح تسری فوق العاده خاص کارمندان سازمان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور به کارکنان اداری قوه قضائیه در برنامه، بودجه و محاسبات را بررسی می‌کند. کمیته دیوان محاسبات، امور مالی و اموال مجلس روز سه شنبه ظهر طی جلسه‌ای به بررسی گزارش تفریغ بودجه سال ۱۳۹۸ کل کشور خواهد پرداخت.

منبع: خانه ملت

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
تبلیغ شرکت هفت الماس
آکادمی دیدار
واحد بازرگانی دیدار