تیتر امروز

با چراغ گرد شهر در پی علی

با چراغ گرد شهر در پی علی

انسان قرن کنونی دستش از دامان علی کوتاه شده و ره گم کرده؛ گویی آدمیت رو به احتضار است و برگشت آن تنها با یاد علی امکان پذیر است. غدیر یادآور آدمیت است؛ آدمیتی که شتابان رو به نیستی می‌رود
ایران ۱ ـ آمریکا ۲؛ مبارزه به جای مذاکره!
المپیک توکیو (۱۱)، روز شکست‌های بزرگ

ایران ۱ ـ آمریکا ۲؛ مبارزه به جای مذاکره!

در ششمین روز از بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو، بخت از ورزشکاران ایرانی روگردان شد و تقریبا هیچ یک از شرکت‌کنندگان ما نتوانستند در حد انتظار به موفقیتی دست پیدا کنند.

قرعه کشی ایران خودرو تا کی ادامه دارد؟

قرعه کشی ایران خودرو برای دوئر جدید پیش فروش، روز پنجشنبه ۳ تیر ماه ۱۴۰۰ آغاز شد.

کد خبر: ۹۷۵۸۵
۱۲:۲۵ - ۰۴ تير ۱۴۰۰

 ایران خودرو

دیدارنیوز: ثبت نام برای این دوره قرعه کشی ایران خودرو مرحله جدید پیش فروش یکساله ۲ محصول این شرکت بزرگ است. قرعه کشی ایران خودرو به مدت ۳ روز ادامه دارد. از روز گذشته پیش فروش ایران خودرو برای تحویل یک سال بعد شروع شده است.

بزرگترین خودروساز دولتی کشور ثبت نام برای مرحله جدید پیش فروش یکساله دو محصول خود را از دیروز آغاز کرده و به مدت ۳ روز به اجرا می‌گذارد.

برای ثبت نام در این طرح می‌توان به سایت این خودروساز مراجعه کرد. در این طرح مشتریانی که در قرعه‌کشی برنده شوند به عنوان علی‌الحساب بیش از ۱۰۲ میلیون تومان برای سورن و بیش از ۱۴۲ میلیون تومان برای خودرو دنا پلاس توربو شارژ دستی باید پرداخت کنند. قیمت روز سورن پلاس در بازار ۲۸۷ میلیون و دنا پلاس توربو شارژ دستی بیش از ۳۸۲ میلیون تومان است.

سومین پیش‌فروش یکساله محصولات ایران‌خودرو در سال ۱۴۰۰ در حالی آغاز شده که حذف شروط الزام در رهن ماندن یکساله سند خودرو‌ها و ممنوعیت ثبت‌نام و صدور فاکتور نزد مجموعه‌های سایپا و ایران‌خودرو در ۴۸ ماهه گذشته، برای دور اول اجرا می‌شود. در این دوره از پیش‌فروش محصولات گروه صنعتی ایران‌خودرو، دو محصول سورن پلاس و دناپلاس توربو شارژ دستی عرضه شده است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
تبلیغ شرکت هفت الماس
آکادمی دیدار
واحد بازرگانی دیدار