تیتر امروز

کرونا و دولت دوازدهم؛ هزار وعده خوبان....

کرونا و دولت دوازدهم؛ هزار وعده خوبان....

حسن روحانی و وزیر بهداشت پرحاشیه‌اش از ابتدای پاندمی کرونا چه وعده‌هایی دادند و آیا دولت توانست در مهار و مدیریت این فاجعه بزرگ موفق عمل کند؟ گزارش نسرین نیکنام نگاهی دارد به این ماجرا....

فیاضی: دولت بعدی، دولتی عمومی است

یک نماینده سابق مجلس گفت که در دولت بعدی باید از ظرفیت تمامی کاندیداها و داوطلبین احراز صلاحیت نشده استفاده کرد.

کد خبر: ۹۷۴۸۳
۰۹:۳۵ - ۰۳ تير ۱۴۰۰

فیاضی: دولت بعدی، دولتی عمومی است

دیدارنیوز - عبدالواحد فیاضی اظهار کرد: ما در زمانه‌ای هستیم که شرایط طبیعی به لحاظ اقتصادی ومعیشتی نداریم. با توجه  به آنچه که بر اثر مشکلات اقتصادی بر سر کشور آمده است؛ هنوز سایه شوم تحریم ها در کنار مشکلات داخلی  و فشار خارجی بر دوش ملت سنگینی می کند. 

وی‌یادآور شد: متاسفانه پیچیدگی‌هایی در کشور وجود دارد که به تعجیل نمی‌شود مشکلات مردم را حل کرد. 
این مشکلات به سادگی حل نمی‌شود. مجموعه ضعف‌هایی وجود دارد که به گره‌های کور اقتصادی و بعضا مشکلات اجتماعی و حتی امنیتی اضافه شده است. کشور در آستانه نوساناتی است که تنها دولتی قوی می تواند آن را بهبود بخشد .

‌این فعال سیاسی تاکید کرد: در چنین شرایطی همه گروه ها و جریان‌های سیاسی که کشور و انقلاب را دوست دارند و به آن احساس تعلق می کنند، باید برای تحقق آرمان‌هایش به کمک دولت منتخب بیاید. 

وی افزود: مشکلات امروز ایران با هم‌اندیشی و همیاری مرتفع می شود پس هم دولت منتخب باید از ظرفیت همه اقشار و گروه‌ها استفاده کند و هم جناح‌های سیاسی به کمک‌اش بیایند. دولت بعدی باید از ظرفیت‌های نامزدها یا داوطلبین احراز صلاحیت نشده هم استفاده کند. من به همبستگی ملی معتقد هستم. 

فیاضی گفت: با پذیرش نقد و نظر مخالف از سوی دولت بعدی و همیاری همه سیاسیون با او می توان گفت دولت جدید یک دولت عمومی‌است. در دولت عمومی باید همواره بر اندیشه های مردمی تاکید کرد. یکی از ویژگی‌های بارز این دولت می تواند ساختار شکنی قواعد کهنه به نفع حضور جوانان و مردم در عرصه سیاست باشد. 


منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: