تیتر امروز

پیام دکتر مصدق به تختی بعد از قهرمانی المپیک

پیام دکتر مصدق به تختی بعد از قهرمانی المپیک

قهرمانی ورزشکاران در مسابقات المپیک بهانه‌ای است برای سران و مقامات کشور‌ها که به قهرمان خود تبریک گفته و او را مورد تقدیر قرار دهند. خواندن نامه مصدق به تختی در ۶۵ سال قبل خالی از لطف نیست.
چالش‌های برند سیاسی رئیسی؛ از کابینه تا کارآمدی و فسادستیزی
دیدار ۱۴۰۰؛ گفتگو با رسول بابایی متخصص کمپین‌های انتخاباتی و برندینگ سیاسی

چالش‌های برند سیاسی رئیسی؛ از کابینه تا کارآمدی و فسادستیزی

آخرین برنامه دیدار ۱۴۰۰ که به بررسی برند سیاسی نامزد‌های انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۴۰۰ اختصاص داشت، به چالش‌های پیش‌روی برند ابراهیم رئیسی پرداخته است. مردی که حالا ساکن پاستور است!

واکنش امیر تتلو به وعده رئیسی برای تسهیل بازگشت ایرانیان خارج

امیر تتلو که تقریبا 4 سال است در گرجستان و ترکیه زندگی می کند از اظهارات رئیس جمهور منتحب برای بازگشت ایرانیان به کشور استقبال کرد.

کد خبر: ۹۷۳۳۲
۱۱:۳۷ - ۰۲ تير ۱۴۰۰

واکنش امیر تتلو به وعده رئیسی برای تسهیل بازگشت ایرانیان خارج

دیدارنیوز - پس از اینکه روز گذشته ابراهیم رئیسی رئیس جمهور منتحب از تسهیل بازگشت ایرانیان خارج از کشور خبر داد، امیر تتلو خواننده رپ ابراز تمایل به بازگشت کرد.

همچنین صحبت هایی مبنی بر تمایل شهرام شب پره برای بازگشت به کشور هم شنیده می شود. محمد معتمدی هم ویدئویی در این خصوص روی اینستاگرامش گذاشته بود.

امیر تتلو در کانال تلگرامی خود در مورد اظهارات ابراهیم رئیسی نوشت: «ما ایرانی نیستیم؟ خارج نیستیم؟ درآمد و سرمایه گذاری و اشتغال زایی بیشتر از کنسرت امیر تتلو داریم؟»

رئیسی گفته بود در ابتدای دولت خواهیم گفت که همه زمینه‌ها را برای بازگشت ایرانیان خارج به کشور فراهم می‌کنیم.
دولت دولت خود را موظف می‌داند هم‌چنانی که نسبت به حقوق ایرانیان داخل کشور وظیفه دارد، نسبت به ایرانیان خارج از کشور نیز وظیفه‌مند است.

این عزیزان هم ایرانی هستند و ما نسبت به آن‌ها هم مسئولیت داریم فلذا باید ورود ایرانیان به کشور تسهیل شود.

وی افزود: سرمایه‌گذاری در کشور توسط ایرانیان خارج از کشور باید در اولویت باشد و ایرانیانی که خارج از کشور درآمد دارند، بدانند که ایران بهترین و امن‌ترین مکان برای سرمایه‌گذاری است و امنیت برای سرمایه‌گذاری وجود دارد.

همه سرمایه‌گذاران در سراسر دنیا بدانند که امروز جمهوری اسلامی جزو امن‌ترین مکان برای سرمایه‌گذاری اقتصادی است و دولت نیز این امنیت را برای همه تضمین می‌کند.

منبع: تحریریه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: