تیتر امروز

بحران آب خوزستان را نمی توان با هندسه و ریاضی حل کرد!
رئیس دانشکده علوم آب دانشگاه شهید چمران اهواز:

بحران آب خوزستان را نمی توان با هندسه و ریاضی حل کرد!

دکتر مهدی قمیشی رئیس دانشکده آب دانشگاه شهید چمران اهواز مشکل آب در خوزستان را نه ناشی از سدها که ناشی از نگاه کلان مدیران کشور به مقوله آب می‌داند. نگاهی که او به هندسه و ریاضی تشبیه می‌کند!
کودتای نافرجام ترکیه؛ راز توفیق اردوغان در برابر نظامیان
از سعدآباد تا توپکاپی ۱۰ + فایل صوتی

کودتای نافرجام ترکیه؛ راز توفیق اردوغان در برابر نظامیان

از «سعدآباد تا توپکاپی» عنوان ستون رضا قنبری روزنامه‌نگار و کارشناس مسائل ترکیه در دیدار است؛ که به سیاست و جامعه ترکیه، مشترکات فرهنگی ایران و ترکیه و روابط پر پیچ و خم آن‌ها می‌پردازد. دهمین...

رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی گفت: با انتخاب اصلح، دوران بخور در رو و دوران چپاول یک عده در داخل کشور به پایان رسیده است.

کد خبر: ۹۷۰۷۴
۰۹:۰۹ - ۰۱ تير ۱۴۰۰

زاکانی: دوران بخور در رو تمام شده است

دیدارنیوز - علیرضا زاکانی در جشن پیروزی سیدابراهیم رییسی که روز دوشنبه ۳۱ خرداد در ورزشگاه انقلاب کرج برگزار شد با اشاره به اینکه در دهه کرامت به سر می بریم اظهار کرد: این پیروزی و انتخاب حجت الاسلام رییسی به عنوان سیزدهمین رییس جمهور ایران اسلامی هدیه‌ای از امام رئوفان است‌.

وی با اشاره به نقش مردم در این پیروزی ادامه داد: مردم با حضور در پای صندوق های رای کار بسیار بزرگ و درخشانی انجام دادند.

وی توضیح داد: مردم علی رغم بی کفایتی های غرب زدگان، خودپسندی ها و خودکامگی های برخی از مسئولین داخل کشور، مشکلات ناشی از شیوع کرونا و نالیاقتی هایی که مشکلاتی را در روز رای گیری تحمیل کرد، حضور چشم گیری در پای صندوق های رای داشتند.

وی ابراز کرد: باید از ملت شریف ایران بابت این حماسه تشکر کرد و باید گفت نظام و مسئولین مدیون آنها هستند.
زاکانی تاکید کرد: من تجربه حضور در لشکر ۱۰ سید الشهدا را داشتم و با همه وجود شاهد بزرگ منشی البرزی ها در خطوط مقدم بودم.

وی گفت: البرز به عنوان ایران کوچک در درون خود دلاور مردانی را جای داده که هر کدام برای مردم الگو و مقتدا هستند که شهید قاسم عسکری یکی از آنها است.

وی اضافه کرد: همه ما باید در جهت تشکیل ایران قوی و پیشرفته و الگویی مادی و معنوی برای سایر جهان کوشش کنیم.
زاکانی اضافه کرد: البته در این مسیر با  سختی ها و مشکلات انباشت شده ناشی  از ناکارآمدی دولت کنونی مواجه هستیم.
وی ادامه داد: متاسفانه مشکلاتی به واسطه بی کفایتی برخی ازمسئولین در کشور وجود دارد و به این مسائل باید دشمنی دشمنان و بیگانگان و کسانی که در مسیر سلطه گری و زیاده خواهی در عرصه جهانی ومنطقه ای هستند هم اضافه کنیم‌.

وی ادامه داد: علی رغم شرایط سخت ناشی از شیوع بیماری کرونا و مشکلات سخت اقتصادی امروز دولتی پا به عرصه تلاش و فعالیت گذاشته که به اتکای شما مردم عزیز تلاش می کند بهترین اتفاق ها را درکشور رقم بزند.

زاکانی افزود: ما فراروی خود افق های نورانی و عبور از مشکلات و موانع مادی و معنوی را می بینیم.

وی با بیان اینکه ما تازه کارمان شروع شده،گفت: در دورانی این کشور تحت سنگین‌ترین فشارهای آمریکا قرار گرفته بود و امثال تهرانی مقدم‌ها و سلیمانی‌ها شرایط را تغییردادند و شرایط به گونه ای تغییر کرد که دوران بزن در روی دشمنان به پایان رسید و امروز اگر یکی بزنند ۱۰ تا می خورند.

وی توضیح داد: با انتخاب اصلح مردم، دوران بخور در رو، دوران چپاول یک عده در داخل کشور به پایان رسیده است.
زاکانی ادامه داد: امروز روز غلبه بر کسانی که  سعی داشتند تمام ضعف و زبونی خود را به ملت شریف ایران تحمیل کنند.
وی با بیان اینکه با حضور مردم در پای صندوق های رای پرونده غرب گرایان در کشور بسته شد، افزود: ما از ما نمی توانیم عبور کردیم و می‌توانیم ایرانی شاداب و پیشرفته فراروی جهانیان داشته باشیم.

وی اضافه کرد: امروز شرایط کشور خاص است و نسل جوان می تواند احساس تنفس و نجات از عناصر بی عرضه غرب زده بکند.

 وی افزود: امروز ما نیازمند یکپارچکی و وحدت در جهت خدمت به مردم هستیم و در این مسیر هیچ عذری پذیرفته نیست.

زاکانی افزود: دوره شعار و حرف درمانی برخی از مسئولان گذشت و امروز دوره مواجه با فقر و فساد و تبعیض در ایران اسلامی است.

وی توضیح داد: امروز سرسبزی و بهار و دقت در جهت جبران کاستی های گذشته آغاز شده است و امروز ما هستیم و این میدان.

وی ابراز کرد: مسیر آینده کاملا مشخص است و با توجه به انسجام و وحدت کلمه با همه وجود در این میدان افتخارات بزرگی را رقم خواهیم زد.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی : ۰
غیر قابل انتشار : ۰
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۱۷ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۱
0
0
واقعا اگه آقای زاکانی انصراف نمیدادند بعضیها مردد میشدند که به آقای رئیسی رای دهند یا زاکانی. خوبه از تمام کسانی که به آقای رئیسی رای دادند نظرخواهی کنید مطمئنا درخواست همه اینه که زاکانی معاون اول رئیس جمهور بشن حتما این نظر خواهی انجام بشه تا محبوبیت زاکانی بین مردم مشخص بشه حتی اکثر جناح مقابل هم زاکانی را تحسین میکنند فقط کسانی که پرونده مفاسد اقتصادی دارند با ایشون مشکل دارن