تیتر امروز

گزارش زنده: ایران صفر ـ عراق صفر

گزارش زنده: ایران صفر ـ عراق صفر

در هفتمین بازی از مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ در قاره آسیا، تیم ملی ایران میزبان عراق در ورزشگاه آزادی است در حالی که در ورزشگاه آزادی تماشاگران مرد و زن حضور دارند.
رئیسی: انجام خواهد شد؛ آینده روشن است!
چکیده گزارش رییس جمهوری به مردم در برنامه زنده:

رئیسی: انجام خواهد شد؛ آینده روشن است!

رییس جمهوری اسلامی ایران در برنامه زنده نه تحفه و دستاورد مهمی از روسیه به مردم ارائه داد و نه در سیاست‌های داخلی -جز افتخار به کاهش آمار فوتی‌های کرونا- کار انجام شده‌ای را به استودیو خبر آورد....

شاخ به شاخ شدن تاکسی و موتورسیکلت در خط بی‌آرتی/ موتورسوار جان باخت

رئیس اداره تصادفات پلیس راهور پایتخت از وقوع تصادف بین تاکسی و موتورسیکلت در خط ویژه بزرگراه امام علی(ع) خبر داد.

کد خبر: ۹۶۶۲۴
۱۱:۲۷ - ۲۹ خرداد ۱۴۰۰

شاخ به شاخ شدن تاکسی و موتورسیکلت

دیدارنیوز ـ سرهنگ احسان مومنی رئیس اداره تصادفات پلیس راهور پایتخت گفت: در پی اعلام وقوع یک فقره تصادف فوتی در محدوده بزرگراه امام علی (ع) ایستگاه بی آرتی مدنی به پلیس ۱۱۰ و حضور ماموران مشخص شد که در ساعت ۱۲ ظهر دیروز ، یک دستگاه موتورسیکلت به علت ورود به خطوط ویژه و حرکت در مسیر خلاف جهت به صورت رخ به رخ با یک دستگاه تاکسی که آن نیز با سرعت بالا مشغول تردد در خط ویژه همان مسیر بود برخورد می کند.

وی افزود: شدت حادثه به حدی بود که راکب موتورسیکلت پس از این برخورد چندین متر به سمت پشت تاکسی پرتاب می شود و متاسفانه به علت برخورد از ناحیه سر با سطح آسفالت در همان محل حادثه فوت می‌کند.

وی گفت: تیم کارشناسی منطقه ۲۵ پلیس راهور پایتخت، بلافاصله در محل حاضر شده و به بررسی علل و عوامل این تصادف پرداختند؛ در نهایت مشخص شد که در این تصادف راکب موتورسیکلت به علت ورود غیر مجاز به داخل خط ویژه و حرکت به صورت خلاف جهت مقصر این حادثه است؛ البته ورود غیر مجاز و سرعت بالای تاکسی به خط ویژه این مسیر نیز در حال بررسی و اعمال نظر از سوی کارشناسان پلیس راهور تهران بزرگ قرار دارد.

وی از رانندگان خواست به هیچ عنوان وارد خطوط ویژه نشوند چرا که این خطوط مخصوص عبور اتوبوس و خودروهای امدادی بوده و ورود به آن تخلف محسوب می شود.

سرهنگ مومنی گفت: سرعت بالای این تاکسی و عجله و شتاب برای رسیدن به مقصد و عدم رعایت قوانین و مقررات و حرکت خلاف جهت و عدم استفاده فرد موتورسوار از کلاه ایمنی دست در دست هم داد تا شاهد حادثه ای غم انگیز در شهر تهران باشیم که امید است با رعایت قانون توسط رانندگان این حوادث دیگر روی ندهد.

منبع: فارس
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر