تیتر امروز

عباس آخوندی: علی رغم همه چالش ها مسئله من یکپارچگی ایران است

آخوندی: این دوره جزو دوره های نادری است که با حواشی زیادی مواجه شد. در دوره های قبل یک صدم این چالش ها را نداشتیم.

کد خبر: ۹۶۵۱۰
۱۴:۲۷ - ۲۸ خرداد ۱۴۰۰

عباس آخوندی: علی رغم همه چالش ها مسئله من یکپارچگی ایران است

دیدارنیوز: عباس آخوندی گفت: علی رغم همه چالش ها مسئله من ایران و یکپارچگی ایران است. علی رغم همه مشکلات تصمیم به حضور در انتخابات گرفتم.

عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی در جمع خبرنگاران در حسینه جماران اظهار کرد: شخصا سه انتخابات سراسری در ایران برگزار کرده ام. انتخابات دومین دوره مجلس شورای اسلامی و دوره دوم ریاست جمهوری آیت الله خامنه ای و انتخابات خبرگان رهبری را برگزار کردم و با پدیده انتخابات آشنا هستم.

وی ادامه داد: این دوره جزو دوره های نادری است که با حواشی زیادی مواجه شد. در دوره های قبل یک صدم این چالش ها را نداشتیم.

آخوندی گفت: علی رغم همه چالش ها مسئله من ایران و یکپارچگی ایران است. علی رغم همه مشکلات تصمیم به حضور در انتخابات گرفتم.

آخوندی ادامه داد: ما یک رای داریم و باید از آن حفاظت کنیم. انتخابات یک صحنه انتخاب واقعی است و باید حرفی بزنیم که در این دوره موثر باشد و برای دوره های بعدی نیز تاثیر گذار باشد.

وزیر اسبق راه و شهر سازی ادامه داد: انتخابات شورای شهر همیشه تحت الشعاع سایر انتخابات قرار می گیرد. باید از حقوق سیاسی خودمان و مردم دفاع کنیم.

آخوندی افزود: اگر این ادعاها مطرح شد که هیات های نظارت فراقانونی عمل کردن نباید با صندوق رای قهر کرد. باید از رای خود حفاظت کنیم و باید این رای دادن را ادامه بدهیم. باید در آینده این آگاهی در سطح کشور ایجاد شود که نظارت عمومی و نظارت دستگاه های نظارتی نباید در این حد باشد و باید کاهش پیدا کند.

وی افزود: باید رییس جمهور تمام مداخله های نهادهای دیگر را از اقتصاد خارج کند.

برچسب ها: انتخابات 1400
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: