تیتر امروز

محسن مهرعلیزاده؛ ناشناخته‌ای که فرصت برند شخصی اش را سوزاند
دیدار ۱۴۰۰؛ گفتگو با رسول بابایی متخصص کمپین‌های انتخاباتی و برندینگ سیاسی

محسن مهرعلیزاده؛ ناشناخته‌ای که فرصت برند شخصی اش را سوزاند

در سلسله برنامه‌های دیدار ۱۴۰۰ رسول شکوهی در گفتگو با رسول بابایی متخصص برندینگ و کمپین سیاسی، هر بار به یک نامزد احتمالی می‌پردازند. برنامه دهم به برند سیاسی محسن مهرعلیزاده پرداخته است.

نماینده رباط کریم در مجلس از اینکه لایحه رتبه بندی معلمان شامل حال مدیران مدارس و کارمندان آموزش و پرورش نمی‌شود انتقاد کرد.

کد خبر: ۹۴۹۷۲
۱۲:۵۸ - ۱۸ خرداد ۱۴۰۰

نماینده رباط کریم رتبه بندی معلمان

دیدارنیوز ـ حجت‌الاسلام حسن نوروزی نماینده رباط کریم در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (سه‌شنبه ۱۸ خرداد) و در جریان بررسی کلیات لایحه رتبه بندی معلمان و در مخالفت با آن اظهار داشت: معلم و محصل خط قرمز مجلس شورای اسلامی است و برای تقویت آن‌ها از هیچ تلاش و کوششی دریغ نخواهیم کرد، اما با توجه به اینکه دولت ماه‌های پایانی کار خود را سپری می‌کند بهتر بود که این لایحه در دولت آتی مطرح و با نظرات خاص آن‌ها به مجلس ارسال می‌شد.

وی افزود: در این لایحه بر انجام رتبه‌بندی معلمان تأکید شده، اما چگونگی اجرا مشخص نیست؛ متاسفانه در این لایحه به معلم به مفهوم عام نگاه نکرده و معلمان مدارس غیرانتفاعی و حمایتی را شامل نمی‌شود و در حالی که این معلمان با مدرک تحصیلی بالا و حقوق‌های پایین و بدون بیمه فعالیت می‌کنند. نماینده مردم رباط کریم در مجلس تصریح کرد: در لایحه رتبه بندی معلمان آمده است که مدیران مدارس و کارکنان مشمول رتبه بندی نمی‌شوند، محرومیت این افراد علاوه بر اینکه انگیزه آن‌ها را می‌گیرد آسیب‌هایی هم خواهد داشت.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: