تیتر امروز

یورو، آزمایشگاه فوتبال اروپا!
جام ملت‌های اروپا، میراث یک رویا

یورو، آزمایشگاه فوتبال اروپا!

بیش از ۶۰ سال از برگزاری نخستین دوره مسابقات فوتبال جام ملت‌های اروپا ملقب به «یورو» گذشته و نگاهی به این دوره تاریخی نکات جالبی را برای طرفداران فوتبال آشکار می‌کند.
احیای برجام در مسیری سنگلاخ و طولانی
از چشم جهان (۱)

احیای برجام در مسیری سنگلاخ و طولانی

از چشم جهان عنوان ستون ثابت حمیدرضا بابایی روزنامه‌نگار و کارشناس مسائل بین‌الملل است که در آن به ترجمه و تحلیل مسائل حوزه بین‌الملل به خصوص از نگاه رسانه‌های دیگر کشورها می‌پردازد. اولین شماره...

فیروز کریمی که پیش از دیدار با فولاد خوزستان به‌عنوان مشاور فنی به کادر فنی تراکتور اضافه شده بود، خیلی زود از این تیم جدا شد. ظاهراً دلیل جدایی کریمی از باشگاه تراکتور مسائل مالی بوده است و این مربی پس از دیدار با فولاد همراه تراکتوری‌ها به تبریز سفر نکرده است.

کد خبر: ۹۳۷۵۸
۰۹:۴۵ - ۱۰ خرداد ۱۴۰۰

جدایی بی سر و صدای فیروز کریمی از تراکتور

دیدارنیوز - فیروز کریمی که به‌عنوان مشاور فنی به کادر فنی تیم تراکتور اضافه شده بود، از این تیم تبریزی جدا شد.

فیروز کریمی که پیش از دیدار با فولاد خوزستان به‌عنوان مشاور فنی به کادر فنی تراکتور اضافه شده بود، خیلی زود از این تیم جدا شد.

ظاهراً دلیل جدایی کریمی از باشگاه تراکتور مسائل مالی بوده است و این مربی پس از دیدار با فولاد همراه تراکتوری‌ها به تبریز سفر نکرده است. کریمی در این مدت نیز با مدیران باشگاه بر سر مسائل مالی به توافق نرسیده بود تا حضور او در کادر فنی سرخپوشان تبریزی منتفی شود.

به همین دلیل نیز حمید عبداللهی مربی تراکتور که در زمان حضور فیروز کریمی از جمع کادر فنی تراکتور جدا شده بود، دوباره به این تیم بازگشت

تمرینات تراکتور با صلاحدید کادر فنی تراکتور به مدت یک هفته و تا یکشنبه هفته آینده تعطیل خواهد بود.


منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: