تیتر امروز

یورو، آزمایشگاه فوتبال اروپا!
جام ملت‌های اروپا، میراث یک رویا

یورو، آزمایشگاه فوتبال اروپا!

بیش از ۶۰ سال از برگزاری نخستین دوره مسابقات فوتبال جام ملت‌های اروپا ملقب به «یورو» گذشته و نگاهی به این دوره تاریخی نکات جالبی را برای طرفداران فوتبال آشکار می‌کند.
احیای برجام در مسیری سنگلاخ و طولانی
از چشم جهان (۱)

احیای برجام در مسیری سنگلاخ و طولانی

از چشم جهان عنوان ستون ثابت حمیدرضا بابایی روزنامه‌نگار و کارشناس مسائل بین‌الملل است که در آن به ترجمه و تحلیل مسائل حوزه بین‌الملل به خصوص از نگاه رسانه‌های دیگر کشورها می‌پردازد. اولین شماره...

وزیر نیرو، معاون امور برق و انرژی خود را مسئول تشکیل "ستاد فرماندهی راهبری اوج بار" کرد.

کد خبر: ۹۳۵۳۷
۱۷:۱۳ - ۰۸ خرداد ۱۴۰۰

 وزیر نیرو تشکیل فوری ستاد فرماندهی راهبری اوج بار

دیدارنیوز ـ در متن این دستور آمده است: با توجه به رشد غیرقابل انتظـار مصرف برق به سبب گرمای زودرس، خشکسالی و فعالیت غیرمجاز مراکز استخراج رمز ارز، ضرورت دارد به منظور برنامه‌ریزی هرچه دقیق‌تر مدیریت تولید و مصرف برق در روز‌های آتی و اتخاذ تصمیمات هماهنگ، جامع‌الاطراف و فوری، ستادی تحت عنوان «ستاد فرماندهی راهبری اوج بار» تشکیل و با تدوین پروتکل‌های لازم به صورت روزانه تصمیمات مقتضـی اتخاذ و ضمن طراحی ساختار متناسب در استان‌ها، نتایج به صورت مستمر به اطلاع اینجانب رسانده شود. رعایت سلسله مراتب سازمانی در همه موارد ضروری است و همه همکاران در ستاد وزارت نیـرو، شرکت‌های توانیـر و تولید نیروی برق حرارتی و شرکت‌های زیرمجموعه پاسخگوی مسئولیت‌های سازمانی خود هستند.

طبق اعلام وزارت نیرو، بر این اساس، "رضا اردکانیان" وزیر نیرو با صدور احکامی "همایون حایری" را به‌عنوان رئیس، "غلامعلی رخشانی مهر" را به‌عنوان دبیر و "محمدحسن متولی‌زاده"، "محسن طرزطلب"، "داوود فرخزاد"، "مصطفی رجبی مشهدی"، "ناصر اسکندری"، "مهدی مقیم‌زاده" و "نماینده تام‌الاختیار معاون آب و آبفا و مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران" را به‌عنوان اعضای ستاد فرماندهی راهبری اوج بار معرفی و منصوب کرد.

منبع: ایسنا
برچسب ها: وزارت نیرو
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی : ۰
غیر قابل انتشار : ۰
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۱:۵۶ - ۱۴۰۰/۰۳/۰۹
0
0
بااین حساب اگربه فرض محال وگوش شیطان کر مثلاروحانی ۴سالدیگررئیس جمهورمیشدبایدانواع واقسام ستادهای راهبردی تشکیل میشدستادمرغ که بودستادرفتن برق هم که تشکیل شدومی ماندستادهای راهبردی پوشاک بچه،ستادگوجه فرنگی ستادحبوبات که متشکل ازستادهای فرعی لپه عدس نخودلوبیاو....همچنین ستادهای ویژه روغن اعم ازنباتی ومایع وکلهم اجمعین هرچیزی که توی بقالی وسبزی فروشی وقصابی وجودداردبایددارای یک ستادراهبردی می شدند!