تیتر امروز

مردم در راه شمال، کرونا در راه جنوب!

مردم در راه شمال، کرونا در راه جنوب!

بعد از انتشار خبر‌های جسته گریخته درباره توزیع واکسن کرونا و آشفتگی در مراکز واکسیناسیون که مسئول تزریق دوز دوم هستند، مهمترین خبر این روز‌ها اوج گیری کرونا در استان‌های جنوبی است...

رئیس شورای عالی سیاسی یمن پیروزی بشار اسد در انتخابات ریاست جمهوری سوریه را تبریک گفت.

کد خبر: ۹۳۴۱۵
۱۱:۳۲ - ۰۸ خرداد ۱۴۰۰

انصارالله: نتایج انتخابات سوریه دروغین بودن ادعاهای غرب را ثابت کرد

دیدارنیوز - به نقل از شبکه خبری المیادین، مهدی المشاط، رئیس شورای عالی سیاسی یمن با ارسال پیامی تعیین مجدد بشار اسد به عنوان رئیس جمهوری سوریه را به وی تبریک گفت.

وی همچنین برگزاری موفقیت آمیز انتخابات را به ملت سوریه تبریک گفت و تاکید کرد که این انتخابات یک پیروزی در مقابل توطئه‌ها علیه سوریه به شمار می‌رود.

المشاط در ادامه خاطرنشان کرد: انتخابات سوریه بیانگر پیروزی سوریه بر طرح آمریکایی ـ اسرائیلی است که قصد ویران کردن، فروپاشی و تجزیه آن را داشتند.

رئیس شورای عالی سیاسی یمن افزود: انتخابات ریاست جمهوری سوریه نادرست بودن ادعای آمریکایی‌ها و غربی‌ها درباره احترام به خواست مردم را آشکار می‌کند. ما مخالفت خود را با تمام معیارهای تحمیل شده از جانب نیروهای طمع ورز استکباری که به دنبال انتخاب عوامل خود هستند تا بتوانند کشورها و ملت‌های منطقه را اشغال کنند، اعلام می‌کنیم.

المشاط همچنین از سازمان ملل و جامعه جهانی خواست که به اراده ملت سوریه و حق آنها برای تعیین سرنوشت و آینده‌شان احترام بگذارند.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: