تیتر امروز

یورو، آزمایشگاه فوتبال اروپا!
جام ملت‌های اروپا، میراث یک رویا

یورو، آزمایشگاه فوتبال اروپا!

بیش از ۶۰ سال از برگزاری نخستین دوره مسابقات فوتبال جام ملت‌های اروپا ملقب به «یورو» گذشته و نگاهی به این دوره تاریخی نکات جالبی را برای طرفداران فوتبال آشکار می‌کند.
احیای برجام در مسیری سنگلاخ و طولانی
از چشم جهان (۱)

احیای برجام در مسیری سنگلاخ و طولانی

از چشم جهان عنوان ستون ثابت حمیدرضا بابایی روزنامه‌نگار و کارشناس مسائل بین‌الملل است که در آن به ترجمه و تحلیل مسائل حوزه بین‌الملل به خصوص از نگاه رسانه‌های دیگر کشورها می‌پردازد. اولین شماره...

معاون درمان ستاد کرونای استان تهران گفت: در حال حاضر مراکز تجمیعی واکسیناسیون کرونا مجهز به ژنراتور هستند.

کد خبر: ۹۳۳۰۸
۱۱:۲۶ - ۰۷ خرداد ۱۴۰۰

تاثیر قطعی برق در مراکز واکسیناسیون/کرونا

دیدارنیوز ـ نادر توکلی معاون درمان ستاد کرونای استان تهران، با اشاره به لزوم رعایت زنجیره سرد برای واکسن‌های کرونا، اظهار کرد: بر اساس هماهنگی‌های انجام گرفته در ستاد کرونای استان تهران با اداره برق قطعی برق در مراکز واکسیناسیون و بیمارستان‌ها رخ نخواهد داد.

او ادامه داد: به طور کلی مراکزی که واکسیناسیون در آنجا انجام می‌شود مجهز به باتری و دیزل ژنراتور هستند و نگهداری واکسن در این مراکز با مشکلی روبه رو نمی‌شود.

معاون درمان ستاد کرونای تهران گفت: باید واکسن‌های کرونا در زنجیره سرد نگهداری شوند و به طور معمول واکسن در هر مرکز یا خانه بهداشت در همان روز به افراد تزریق می‌شود.

توکلی افزود: با هماهنگی‌های انجام گرفته با اداره برق بیمارستان‌های تهران دچار قطعی برق نمی‌شوند و دستگاه‌های اکسیژن ساز مورد نیاز بیماران بدون مشکلی کارایی لازم را خواهند داشت.

برچسب ها: کرونا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: