تیتر امروز

شمارش معکوس برای احیای برجام

شمارش معکوس برای احیای برجام

هیئت‌های مذاکره‌کننده برجام به پایتخت‌های خود برگشته‌اند. این قرارداد پرماجرا هفته‌های پرنوسانی در پیش دارد، اما صدای احیای آن بلندتر از هر زمان دیگری به گوش می‌رسد. برجام حتی قبل از آن که روحانی...
محیط‌بانان و جان‌هایی که بی‌رحمانه گرفته می‌شود
امروز روز ملی محیط‌بان است

محیط‌بانان و جان‌هایی که بی‌رحمانه گرفته می‌شود

احراز درجه جانبازی و شهادت، تعیین شغل محیط‌بانی به عنوان شغل سخت و زیان آور و بازنشستگی با ۲۰ سال سابقه، کمبود نیروی محیط‌بانی، افزایش حقوق و دستمزدها، افزایش ناوگان و تجهیزات محیط‌بانی، کم کردن...

مجموعه «شب بخیر کوچولو» با قصه های تصویری برای کودکان تولید و پخش می شود. در این مجموعه ۵۰ کتاب قصه کودک برای گروه سنی الف خوانده می شود و در خوانش هر کتاب تصاویر مربوط به آن اثر نیز پخش می شود.

کد خبر: ۹۳۰۱۸
۱۱:۲۴ - ۰۵ خرداد ۱۴۰۰

«شب بخیر کوچولو»ی تصویری

دیدارنیوز ـ کتاب‌های فصل اول مجموعه «شب بخیر کوچولو» از مجموعه قصه های دوستی به نویسندگی و تصویر گری والری گورباچف، ترجمه شیوا حریری، گویندگی شیما نیازی از کتاب چ، ناشر کتاب های کودک نشر چشمه منتشر شده است.

درون مایه آثار والری گورباچف، دوستی را از دریچه مضامینی همچون خلاقیت، مهربانی و همدردی همراه بیان می کند.

سازندگان «شب بخیر کوچولو» هدف از ساخت این مجموعه ۵۰ قسمتی را، رواج قصه و کتابخوانی از سنین خردسالی شمرده اند و همچنین فصل های دیگر این برنامه بر اساس دیگر کتاب های محبوب کودکان دنیا ساخته خواهد شد.

فصل اول «شب بخیر کوچولو» به تهیه کنندگی و کارگردانی امیر طونی و تدوین فائزه نعمتی در تولید شده و از همین هفته در شبکه تعاملی تیوا www.tva.tv پخش می شود.

۱۵ قسمت از این مجموعه در هر ماه تولید و پخش می شود.

منبع: ایسنا
برچسب ها: سبک زندگی
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: