تیتر امروز

نه دوز اول واکسن کرونا هست و نه دوز دوم!

نه دوز اول واکسن کرونا هست و نه دوز دوم!

قصه پرغصه نبود واکسن کرونا در روز‌هایی که خطر شروع پیک پنجم از رگ گردن به همه نزدیک‌تر است، دغدغه جدی این روز‌های مردم است؛ از سالمندانی که منتظر دوز دوم هستند تا برخی از بیماران خاص.
فعلا واکسن کرونا نیست ؛ شاید وقتی دیگر ...
گزارش میدانی دیدار از وضعیت مراکز واکسیناسیون کرونا

فعلا واکسن کرونا نیست ؛ شاید وقتی دیگر ...

تزریق دوز دوم واکسن کرونای سالمندان با تاخیر مواجه شده است. نسرین نیکنام در گزارشی میدانی به تنها مرکزی سر زده است که تا چند روز قبل امکان تزریق دوز دوم واکسن در آن وجود داشت، اما...

سفارت‌های پنج کشور غربی از دولت وحدت ملی لیبی و پارلمان این کشور خواستند شرایط برگزاری انتخابات را تسهیل کنند.

کد خبر: ۹۰۱۸۳
۱۲:۱۰ - ۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۰

سفارت‌های ۵ کشور

دیدارنیوز - روزنامه القدس العربی نوشت، سفارتخانه‌های پنج کشور آلمان، ایتالیا، انگلیس، فرانسه و آمریکا در لیبی در بیانیه مشترکی از دولت وحدت ملی لیبی و پارلمان این کشور خواستند اقدامات در خصوص انتخابات سراسری که قرار است ۲۴ دسامبر برگزار شود، تسهیل کرده و این انتخابات را برگزار کنند.

این کشورها همچنین خواستند لیبی پیرامون قانون اساسی و مبنای قانونی انتخابات تا اول ژوئیه به توافق برسد.

سفارتخانه‌های کشورهای مذکور بر اهمیت حمایت از نهادها برای آمادگی جهت برگزاری انتخابات در موعد خود تاکید و اعلام کردند، تدارکات سیاسی و امنیتی و آمادگی های فنی و لجستیک بسیار مهم است.

در این بیانیه آمده است که اکنون زمان مناسبی برای تغییراتی از جمله تعطیلی نهادهای مربوطه که نقش اساسی در برگزاری انتخابات در بازه زمانی تعیین شده در قطعنامه ۲۵۷۰ شورای امنیت دارند، نیست.


منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: