تیتر امروز

علی نیک جو: ریشه بحران روان‌شناختی جامعه ایران اجتماعی و سیاسی است
گفت‌وگو با یک روان‌درمانگر و فعال سیاسی

علی نیک جو: ریشه بحران روان‌شناختی جامعه ایران اجتماعی و سیاسی است

جامعه ایران از پس بحران‌های شدید سیاسی و اقتصادی و اجتماعی مملو از جان‌های ملول و روان‌های زخم خورده است. ریشه‌های این وضعیت و راه‌های التیام آن موضوع گفتگو با دکتر علی نیک جو روانپزشک و فعال...
چه کسی مدیرعامل استقلال می‌شود؟

چه کسی مدیرعامل استقلال می‌شود؟

باشگاه استقلال در سرگردانی عجیبی قرار گرفته و باز هم مدیر عامل و هیات مدیره متعدد و تاثیرگذاری بر سر کار نیستند. ایا امروز تکلیف این باشگاه مشخص می‌شود؟

بندر لرزان؛ زلزله‌های متعدد در گناوه پایان ندارد

پس از وقوع زمین‌لرزه ۵.۹ ریشتری شهرستان گناوه، پس‌لرزه‌ها همچنان ادامه داشته و طی ۷۲ ساعت اخیر ۱۰ زلزله دیگر این شهرستان را لرزانده است.

کد خبر: ۹۰۱۶۰
۱۵:۴۱ - ۱۶ ارديبهشت ۱۴۰۰

بندر لرزان بندر گناوه

دیدارنیوز ـ ۲۹ فروردین ماه امسال زمین‌لرزه‌ای به بزرگی ۵.۹ ریشتر شهرستان گناوه را لرزاند که علاوه بر نقاط مختلف استان بوشهر، در استان‌های همجوار نیز احساس شد.

طی روز‌های نخست پس از این زلزله، پس‌لرزه‌های متعددی شهرستان گناوه را لرزاند به نحوی که در روز‌های نخست هر ۲۰ دقیقه یک زمین‌لرزه در این شهرستان ثبت می‌شد.

هرچند تعداد زمین‌لرزه‌ها کاهش یافته است و با فاصله زمان بیشتری روی می‌دهند، ولی پس لرزه‌ها در شهرستان گناوه تمام نشده است و همچنان ادامه دارد.

طی ۷۲ ساعت گذشته ۱۰ زلزله دیگر در شهرستان گناوه ثبت شده است که بزرگترین زلزله دارای شدت ۳.۲ ریشتر بوده است.

امروز دو زمین لرزه شهرستان گناوه را لرزانده است که دارای شدت ۲.۶ و ۳.۲ ریشتر بوده است.

جهانگیر دهقانی مدیرکل مدیریت بحران استان بوشهر در گفتگو با اشاره به تداوم پس‌لرزه‌ها در شهرستان گناوه اظهار داشت: خوشبختانه گزارشی از خسارت‌های زمین‌لرزه‌های اخیر در شهرستان گناوه مخابره نشده است.

منبع: مهر
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
تبلیغ دیباچه صفحات خبر