تیتر امروز

مدارس قاعده‌مند باز نشوند، باز تعطیل می‌شوند

مدارس قاعده‌مند باز نشوند، باز تعطیل می‌شوند

دیو کرونا عقب نشینی کرده اما هنوز با قدرت پایداری می‌کند و همچنان ده‌ها نفر در روز قربانی می‌گیرد. همزمان سخن از بازگشایی مدارس است. این بازگشایی اگر مدبرانه نباشد، به تعطیلی زودهنگام خواهد انجامید!

درآمد کلان تیم‌های اروپایی از لیگ قهرمانان اروپا

تیم‌های حاضر در لیگ قهرمانان اروپا درآمد کلانی از این رقابت‌ها دارند.

کد خبر: ۹۰۱۳۵
۱۶:۳۰ - ۱۶ ارديبهشت ۱۴۰۰

 از لیگ قهرمانان اروپا

دیدارنیوز - حضور در لیگ قهرمانان اروپا برای تمام باشگاه‌های اروپایی بسیار سودآور است، به همین دلیل تمامی باشگاه‌ها تمایل زیادی دارند تا در این رقابت‌ها حضور داشته باشند و یکی از دلایل اصلی مخالفت بسیاری از باشگاه با برگزاری سوپرلیگ اروپا این بود که شانس حضور در یک تورنمنت پر منفعت مثل لیگ قهرمانان را از آن‌ها می‌گرفت. رویارویی با بهترین تیم‌های اروپایی و جدال با تیم‌های سطح اول و ستارگان فوتبال اروپا تجربه‌ای است که تیم‌ها در این رقابت‌ها بدست می‌آورند، اما از نظر مالی هم تیم‌ها سود قابل توجهی به دست می‌آورند.

یوفا برای حضور در دور گروهی مبلغ ۱۵.۲ میلیون یورو برای هر باشگاه در نظر گرفته است. به ازای هر برد ۲.۷ میلیون یورو، تساوی ۰.۹ میلیون یورو، صعود به دور یک شانزدهم ۹.۵ میلیون یورو، صعود به یک چهارم نهایی ۱۰.۵ میلیون یورو، صعود به نیمه نهایی ۱۲ میلیون یورو، صعود به فینال ۱۵ میلیون یورو و رسیدن به عنوان قهرمانی ۱۹ میلیون یورو به باشگاه می‌پردازد.

این مبلغ البته صرفا پولی است که یوفا به باشگاه‌ها پرداخت می‌کند و باید به این ارقام، درآمد‌های کلان حق پخش تلویزیونی و مسائل دیگر را اضافه کرد تا مشخص شود که باشگاه‌های اروپایی چه درآمد کلانی از حضور در رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا به دست می‌آورند.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر