تیتر امروز

کدخدایی: ما کار خود را می‌کنیم/ میز شورای نگهبان مدارک برخی ثبت‌نام کنندگان را تحویل نمی‌گیرد

کدخدایی: ما کار خود را می‌کنیم/ میز شورای نگهبان مدارک برخی ثبت‌نام کنندگان را تحویل نمی‌گیرد

به دنبال ابلاغیه شورای نگهبان که در آن شرایطی برای ثبت نام کنندگان در نظر گرفته بود و دولت و شخص رییس جمهوری با آن مخالفت کردند، خبرهایی به دیدارنیوز رسیده که میز شورای نگهبان مستقر در محل ثبت...
داستان‌های واکسیناسیون سالمندان؛ از بی برنامگی تا دریافت واکسن در خودرو
گزارش میدانی دیدار از واکسیناسیون سالمندان

داستان‌های واکسیناسیون سالمندان؛ از بی برنامگی تا دریافت واکسن در خودرو

ساعت حدود دو را نشان می‌داد؛ صدای وانتی‌هایی که تلاش می‌کردند با صدای بلند مردم را به خرید تشویق کنند در میان همهمه سالمندانی که برای دریافت واکسن به خانه سلامت فرمانفرمانیان آمده بودند، گم...

شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی اعلام کرد مشکلی با باشگاه پرسپولیس ندارد.

کد خبر: ۸۹۹۱۰
۱۳:۴۳ - ۱۵ ارديبهشت ۱۴۰۰

شستا: ه

دیدارنیوز - ماجرای بدهی فدراسیون فوتبال به شستا و طرح دعوا علیه این فدراسیون که در ماه‌های پایانی سال ۹۹ شروع شد و به پلمپ ساختمان فدراسیون فوتبال هم کشید، در نهایت منجر به سند خوردن ساختمان فدراسیون به نام این موسسه شد و در خبر‌ها عنوان شد سه دنگ از ساختمان باشگاه پرسپولیس که آن هم جزو اموال فدراسیون فوتبال است شامل چنین وضعیتی شده است.

مهدی اسماعیلی، مدیر امور حقوقی و قرارداد‌های شستا در این خصوص اظهار داشت: شستا هیچ گونه مطالبه و تبعا دعوایی علیه باشگاه پرسپولیس نداشته است. طرح دعوا مطالبه مبلغ دو میلیون یورو در مراجع قضایی علیه فدراسیون فوتبال صورت گرفته و شستا هیچ گونه مطالبه و تبعا دعوایی علیه باشگاه پرسپولیس نداشته است.

وی افزود: از این رو بدیهی است رای صادره نیز مبنی بر محکومیت فدراسیون به پرداخت مبلغ دو میلیون یورو بانضمام خسارت صادر شده است، و اقدامات اجرایی علیه محکوم علیه یعنی فدراسیون فوتبال دنبال شده است و شبهات مطرح شده وجاهت قانونی ندارد.

بدین ترتیب و طبق صحبت‌های مطرح شده مشخص نیست که تکلیف ساختمان باشگاه پرسپولیس چه خواهد شد و به نظر می‌رسد این مشکل برطرف خواهد شد.

منبع: ایلنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: