تیتر امروز

گفتگو با مصطفی تاجزاده؛ کاوش در زندگی و عقاید سیاستمدار معترض
«تنگنا» برنامه چهارم ـ بخش اول

گفتگو با مصطفی تاجزاده؛ کاوش در زندگی و عقاید سیاستمدار معترض

«تنگنا» عنوان برنامه‌ای از مجموعه رسانه‌ای دیدار است که به گفتگوهای صریح با سیاستمداران ایرانی در مورد زندگی سیاسی آن‌ها اختصاص دارد. مصطفی تاجزاده میهمان چهارمین برنامه تنگنا بوده است.
مذاکرات وین و شمارش معکوس برای آژانس

مذاکرات وین و شمارش معکوس برای آژانس

همزمان به نزدیک شدن به پایان مهلت زمانی توافق ایران و آژانس انرژی اتمی، مذاکرات برای احیای برجام سرعت گرفته است. طرفین اما محتاطند و معلوم نیست فردا در وین چه در انتظار برجام خواهد بود.

وزیر خارجه فرانسه روز جمعه (هفدهم اردیبهشت ماه) همزمان با تشدید فشارهای پاریس برای خروج بیروت از بحران سیاسی عازم لبنان می‌شود.

کد خبر: ۸۹۸۴۸
۱۱:۱۹ - ۱۵ ارديبهشت ۱۴۰۰

وزیر خارجه فرانسه

دیدارنیوز - به نقل از خبرگزاری آناتولی، منابع دیپلماتیک اعلام کردند که ژان ایو لودریان، وزیر خارجه فرانسه روز جمعه در چارچوب تشدید فشارها برای خروج بیروت از بحران سیاسی، راهی لبنان خواهد شد.

این سفر پس از گذشت روزهای کمی از اشاره پاریس به امکان اعمال تحریم‌ها و ارائه شکایت به دستگاه قضایی فرانسه علیه ریاض سلامه، رئیس بانک مرکزی لبنان انجام می‌شود.

پیشتر رویترز گزارش داده بود وی روزهای ۵ و ۶ ماه مه به لبنان می‌رود.

روز پنجشنبه گذشته وزیر خارجه فرانسه اعلام کرد که کشورش محدودیت‌هایی را علیه ورود شخصیت‌های لبنانی به خاک خود اعمال کرده است که «مانع روند سیاسی و از بین بردن فساد در این کشور می شوند».


منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: