تیتر امروز

کدخدایی: ما کار خود را می‌کنیم/ میز شورای نگهبان مدارک برخی ثبت‌نام کنندگان را تحویل نمی‌گیرد

کدخدایی: ما کار خود را می‌کنیم/ میز شورای نگهبان مدارک برخی ثبت‌نام کنندگان را تحویل نمی‌گیرد

به دنبال ابلاغیه شوارای نگهبان که در آن شرایطی برای ثبت نام کنندگان در نظر گرفته بود و دولت و شخص رییس جمهوری با آن مخالفت کردند، خبرهایی به دیدارنیوز رسیده که میز شورای نگهبان مستقر در محل ثبت...
داستان‌های واکسیناسیون سالمندان؛ از بی برنامگی تا دریافت واکسن در خودرو
گزارش میدانی دیدار از واکسیناسیون سالمندان

داستان‌های واکسیناسیون سالمندان؛ از بی برنامگی تا دریافت واکسن در خودرو

ساعت حدود دو را نشان می‌داد؛ صدای وانتی‌هایی که تلاش می‌کردند با صدای بلند مردم را به خرید تشویق کنند در میان همهمه سالمندانی که برای دریافت واکسن به خانه سلامت فرمانفرمانیان آمده بودند، گم...

قانونگذاران ارمنستان برای یک نشست ویژه تشکیل جلسه دادند و نامزدی نیکول پاشینیان را به عنوان رئیس جدید دولت برای سازماندهی انتخابات زود هنگام پارلمان رد کردند.

کد خبر: ۸۹۷۴۲
۱۲:۳۰ - ۱۴ ارديبهشت ۱۴۰۰

پارلمان ارمنستان به نخست وزیری پاشینیان رای منفی داد

دیدارنیوز - به نقل از خبرگزاری تاس، جلسه ویژه پارلمان ارمنستان روز دوشنبه برگزار شد و در این جلسه، قانونگذاران، به کاندیداتوری نیکول پاشینیان، نخست وزیر موقت این کشور رای منفی دادند.
آرارات میرزویان، رئیس پارلمان ارمنستان گفت: یک قانونگذار به انتخاب پاشینیان رای داد، سه تن مخالف بودند و ۷۵ تن رای ممتنع داشتند. پاشینیان نخست وزیر منتخب نیست.
انتظار می‌رود که دومین نشست پارلمان ۱۰ مه برگزار شود. اگر پاشینیان باز هم نتواند حمایت کافی و مورد نیازش را به دست بیاورد، پارلمان ارمنستان منحل شده و آرمن سرکیسیان، رئیس جمهوری برای برگزاری انتخابات زودهنگام زمانی را اعلام می‌کند که احتمالا ۲۰ ژوئن سال جاری میلادی است.
پاشینیان پیشتر گفته بود که اگر نیروهای سیاسی توافق‌های سابق را نقض کرده و کاندیداهای نخست وزیری را نامزد کنند، حزبش، یک نخست وزیر جدید انتخاب می‌کند.
پاشینیان ۲۵ آوریل برای برگزاری انتخابات زودهنگام استعفا کرد.


منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: