تیتر امروز

گفتگو با مصطفی تاجزاده؛ انتقاد از وضع موجود با صدای بلند!
«تنگنا»؛ برنامه چهارم ـ بخش دوم

گفتگو با مصطفی تاجزاده؛ انتقاد از وضع موجود با صدای بلند!

«تنگنا» عنوان برنامه‌ای از مجموعه رسانه‌ای دیدار است که به گفتگوهای صریح با سیاستمداران ایرانی در مورد زندگی سیاسی آن‌ها اختصاص دارد. مصطفی تاجزاده میهمان چهارمین برنامه تنگنا بوده است.
اسحاق جهانگیری؛ مهاجمی که بد دفاع می‌کند
دیدار ۱۴۰۰؛ گفت‌وگو با رسول بابایی متخصص کمپین‌های انتخاباتی و برندینگ سیاسی

اسحاق جهانگیری؛ مهاجمی که بد دفاع می‌کند

در سلسله برنامه‌های دیدار ۱۴۰۰ رسول شکوهی در گفتگو با رسول بابایی متخصص برندینگ و کمپین سیاسی، هر بار به یک نامزد احتمالی می‌پردازند. برنامه سوم به اسحاق جهانگیری پرداخته است.

در دیدار موناکو و لیون علاوه بر ثبت ۵ گل، ۵ بازیکن نیز از زمین بازی اخراج شدند.

کد خبر: ۸۹۵۸۴
۱۰:۴۱ - ۱۳ ارديبهشت ۱۴۰۰

خشن ترین

دیدارنیوز - به نقل از اکیپ، در یکی از حساس‌ترین دیدارهای این هفته فوتبال اروپا،  ۵ بار کارت قرمز از جیب داور بازی بیرون آمد. دقیقا همان تعدادی که توپ توانست وارد دروازه‌های دو تیم شود.

لیون توانست با نتیجه ۳ بر ۲ در زمین موناکو این تیم را شکست دهد و امیدهای تیم روبرت کواچ در موناکو با این شکست از بین رفت.

لیون با وجود اخراج ماکسنس کانکرت از دقیقه ۷۰ بازی با موناکو  توانست این دیدار را برنده شود.

مفیس دیپای (۵۷)، مارسلو (۷۷) و رایان چرکی (۸۹) برای لیون گلزنی کردند. چریکی در دقیقه ۸۸ وارد زمین شد و یک دقیقه بعد برای تیمش گلزنی کرد. کوین فولاند (۲۵) و وسام بن یدر (۸۶) نیز برای موناکو گلزنی کردند.

اتفاق عجیب در خشونت بالای بازی بود که در دقایق پایانی به بزن بزن بین بازیکنان تبدیل شد. ماکسنس کانکرت در دقیقه ۷۰ از لیون اخراج شد. در ادامه ماتیا دیشیلیو و مارسلو از مارسی و پیگرینی و گوبلس نیز از موناکو کارت قرمز گرفتند تا خشن‌ترین بازی این هفته اروپا با برتری لیون پایان یابد.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: